Nechte se inspirovat podzimními novinkami od Potten & Pannen – Staněk

Chcete udělat radost sobě nebo překvapit krásným a praktickým dárkem své milé? Co se nechat inspirovat nápaditými novinkami od Potten & Pannen – Staněk, díky nimž budete mít podzim ještě barevnější.

Automatický kávovar na espresso Smeg

Zpříjemněte si vstávání do občas propršených podzimních dní automatickým kávovarem na espresso italské značky Smeg. Kompaktní, lehký a snadno ovladatelný přístroj v kombinaci s jednoduchým, avšak přesto ikonickým vzhledem, nadchne každého milovníka ristretta, espressa i americana a dodá potřebnou energii a skvělou chuť čerstvě připravené kávy. Nedílnou součástí je mlýnek s nerezovými kónickými kameny, díky kterému si můžete nastavit hrubost mletí dle vlastních preferencí. Intuitivního pomocníka v černém matném provedení pořídíte od 1. října 2021 v prodejnách Potten & Pannen – Staněk. 

Forma na bábovku Nordic Ware 75. Anniversary

Domácí bábovka z ručně nasbíraných oříšků ze zahrady bude chutnat ještě lépe díky nové formě americké značky Nordic Ware, která vznikla ku příležitosti 75. narozenin firmy. Luxusní zlaté provedení a nadčasový design z propletených pramenů symbolizuje pospolitost, pevnost a sílu. Nechybí ani nepřilnavý materiál z masivního litého hliníku, který skvěle vede teplo, a tak zabraňuje nechtěnému připálení těsta.  

Peugeot Bistrorama: barevné dřevěné mlýnky na koření: 8 barevných variant 

Kuchyně slazená do posledního detailu? S novou kolekcí dřevěných mlýnků Peugeot Bistrorama v 8 barevných variacích to nebude žádný problém! Mlýnek na pepř z tradičního bukového dřeva, pocházejícího výhradně z francouzských stromů, pěstovaných udržitelným způsobem, přinese hravost na váš jídelní stůl. Společnost Peugeot na mlecí mechanismus z nerezové oceli poskytuje celoživotní záruku, což odráží kvalitu a precizní ruční práci této značky. Dokoupit k němu můžete i mlýnek na sůl, abyste svou sbírku měli kompletní. 

Limitovaná edice keramického hrnce tajine Emile Henry

Znáte tajine, tradiční marocký pokrm a zároveň nádobu s poklicí vysokého kónického tvaru, ve kterém se tato místní specialita připravuje? Burgundská společnost Emile Henry si během letošního podzimu pro všechny fanoušky orientální kuchyně připravila limitovanou edici hrnců tajine v exkluzivních barvách vlčího máku, slunečnice, dýně nebo vavřínu, které okouzlí každého hosta. Kromě přípravy tohoto lahodného severoafrického pokrmu zvládne jakékoliv pomalé vaření na sporáku, stejně tak jako táhlé dušení v troubě. Nevšední tvar nádoby navíc zajistí šťavnatost a plnou chuť připravovaného masa i zeleniny. Keramický hrnec o průměru 32 cm a objemu 2,5 litru ve čtyřech podzimních odstínech najdete v prodejnách Potten & Pannen – Staněk.

Dětský nůž Zwilling Twinny, 10 cm

Na přípravu typicky podzimních receptů ze sezónních surovin nemusíte být sami. Krájením hub, jablek či dýně můžete pověřit svého malého pomocníka. Dětský nůž Zwilling Twinny zohledňuje ergonomiku drobných rukou, jejich motoriku, a především klade důraz na bezpečnost. Dětem pomáhá získat první správné návyky a zároveň je díky zaoblené čepeli a plastovému pouzdru chrání před jakoukoliv nehodou.

You may also like...