Nedělní brunch v hotelu Andaz zve na stylový zážitek plný jedinečných chutí

Hotel Andaz představuje nový koncept svého nedělního brunche, který slibuje hostům ještě větší radost z gastronomických požitků a nezapomenutelné chvíle. Těšit se můžeme na špičková jídla a nápoje ve stylovém prostředí v centru Prahy. 

Nový nedělní brunch v hotelu Andaz je kompletní balíček požitků! Za cenu 990 Kč nabízí hotel hostům vynikající pokrmy z menu a neomezenou konzumaci sladkých dobrot. K tomu si mohou dopřát nejrůznější koktejly a užít si neomezený balíček s proseccem a Mimosou, které dokonale doplňují gastronomický zážitek.

Brunch menu bude pravidelně obměňováno, což  hostům zaručí při každé návštěvě nové a kreativní chuťové zážitky. V pokrmech se odráží, jak inspirace šéfkuchaře, tak sezónní ingredience.


Pro milovníky dezertů je připraven sladký koutek s širokým výběrem zajímavých kreací. Na místě je nachystaná také live station, kde si hosté mohou vybrat dezert a sledovat, jak je připravován přímo před jejich očima.

Brunch probíhá každou neděli od 11.30 do 15.00 hodin a nabízí jedinečný gastronomický zážitek doplněný o hudební doprovod s DJ, který přispěje k atmosféře pohodové neděle.

V hotelu Andaz Prague si v restauraci ZEM můžete pochutnat na avantgardní české bistronomii připravované z místních surovin a doplněné akcenty japonské Izakaya. Následně si užijete vzrušující atmosféru  baru  MEZ,  kde  se  místní  i  cestovatelé  společně  zapojují  do  dění a vychutnávají si naše signature koktejly prodchnuté dávnou silou a moudrostí české mytologie.

Foto: Hynek Hampl

You may also like...