Neočekávaný odlet České Miss Essens Kláry Vavruškové do Dominikánské republiky

Praha, 27.4. 2021 – Nečekaný odlet a pobyt na neutrálním území Kláry Vavruškové mimo Českou republiku, který musí kvůli proti pandemickým restrikcím absolvovat, přišel jako rána z čistého nebe.  Modelka se musela během 72 hodin sbalit a nezapomenout na žádný element, který je pro její účast na Miss Universe nezbytný. 

Mnozí z nás si neumí představit, kolik práce a úsilí stojí za tím, aby byla modelka plně připravena na takovou soutěž, jakou je Miss Universe. Ta se po svém odkladu bude letos konat na Floridě ve Spojených státech. Půvabná držitelka korunky krásy Klára Vavrušková má však za sebou tým profesionálů České Miss ESSENS, a tak se není čeho obávat.

Držitelka titulu ze světové soutěže Miss Earth, kde skončila třetí, se do USA vybavila různými outfity lokálních designerských značek a překrásnými večerními šaty z české návrhářské dílny Poner, ve kterých bude reprezentovat Českou republiku na finálovém gala večeru. Jak šaty popisuje sám jejich tvůrce Jakub Poner? „Šaty v barvě lila jsou korzetového střihu s vysokým rozparkem, doplněné o velkou vzdušnou hedvábnou sukni. Nádherně tak kopírují siluetu Kláry, a zároveň ponechávají prostor pro fantazii. Jako hlavní materiál jsme zvolili tyl, který je celý ručně vyšitý korálky a kameny.“ Samotná Klára Vavrušková se v šatech cítí dokonale a nic by na nich neměnila. „Z šatů od Ponerů jsem naprosto nadšená. Líbí se mi na nich úplně vše. Kuba přesně vystihl každý detail,“ nechala se slyšet Klára Vavrušková těsně před odletem do zahraničí.

Česká Miss ESSENS velmi dbá na to, aby i vzhledem k náročným proti pandemickým opatřením, které je nutné dodržovat nejen při cestách do zahraničí, byla modelka naprosto v bezpečí a měla zajištěný potřebný komfort. Partnerem na cesty je tak pro Kláru Vavruškovou cestovatelský portál flymeto.com, který nechal krásce vytvořit speciální cestovní kufry, které kromě večerní róby obsahují i sexy národní kostým. Aby byla modelčina cesta veselejší, vzala si na cestu i svého maskota, a to šerpovaného papouška Paca, který všude hlásí heslo Fly me to the Miss Universe.

Web: www.ceskamiss.cz

Zdroj fotografií, foto: Česká Miss ESSENS

You may also like...