Noc divadel se vrací. Diváky čeká v RockOpeře talk show s Ježíšem a Antigonou

RockOpera Praha ani letos nevynechá tradiční Noc divadel. Největším lákadlem programu je talk show s herci a zpěváky – Honzou Tláskalem a Žántí. Noc divadel začne v jediném divadle pro rockery v Čechách v sobotu 19. listopadu. V plánu jsou také komentované prohlídky divadla. Hlavní program začne v 18 hodin ve foyer tradičním vystoupením Rockové akademie.

Ve večerním pásmu pak zazpívá Bára Danihelová s doprovodem a s tancem a akrobaletem se představí Dominika Di Volpe. Sekundovat jí budou Karolína Záleská a Jiří Bělka. Akci doplní vystoupením se studenty zpěvu lektorka Jana Jiroušková.

„Program pak vyvrcholí rozhovorem s jedněmi z hvězd RockOpery Praha, Honzou Tláskalem a Žántí. Tláskala fanoušci RockOpery Praha znají například jako Ježíše z opery Maria Madonna, Žántí zase jako Antigonu. Oba se spolu na jevišti objevují třeba v hororovém Frankensteinovi. Rozhovor povede spisovatel a moderátor Jiří Štraub, který také bude provázet celým večerem. Vstup volný,“ říká šéfka pražské RockOpery Pavla Forest.

PROGRAM:

18:00 – 19:00 vystoupení Rockové akademie (písně RockOpery Praha)
19:00 – 19:15 Bára Danihelová a doprovod
19:15 – 19:30 Dominika Di Volpe & Karolína Záleská (tanec, flamenco)
19:30 – 19:45 Jana Jiroušková a studenti zpěvu
19:45 – 20:00 Bára Danihelová a doprovod
20:00 – 20:15 Dominika Di Volpe & Jiří Bělka (akrobalet na skladbu Ona není já)
20:15 – 21:30 rozhovory s Honzou Tláskalem a Žántí

You may also like...