Nové odběrové místo na COVID-19 bylo otevřeno v Atriu Flora

Pražské obchodní centrum Atrium Flora nově ve spolupráci s městskou částí Praha 3 otevřelo odběrové místo, kde se můžete nechat otestovat na přítomnost viru způsobujícího onemocnění COVID-19. Testovací místo bylo zřízeno českou společností Aiomica a pro objednání je nutné se registrovat.

Atrium Flora nabízí další možnost, kde se můžete v Praze 3 nechat otestovat. Městská část tak zareagovala na zvýšený zájem o testování a díky dalšímu odběrovému místu může uspokojit větší počet zájemců, který narostl hlavně v důsledku zavedení povinného testování ve firmách. Testování i čekání na výsledky (v případě antigenního testu) probíhá venku, díky čemuž je zabráněno nadměrnému shlukování lidí v uzavřeném prostoru.

Slavnostního zahájení se zúčastnil také nový ředitel Atria Flora Miloš Vaľovský (na fotografii vlevo). Odběrové místo je v provozu od 23. 3. 2021 a otestovat se můžete nechat po celý týden, a to každý všední den v časech 7:30 až 18:00, o víkendu pak máte možnost mezi 9:00 a 13:00.

Na odběry je nutné se nejprve objednat, díky čemuž lze eliminovat vytváření nečekaných front. Jednoduchou on-line registraci můžete provést na webové stránce www.aiomica.com/staynegative-at-flora. Vybrat si můžete jak antigenní testování (v tom případě se výsledky dozvíte hned na místě do 15 minut), tak testování metodou PCR (na výsledky se obvykle čeká minimálně 24 hodin).

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...