Nový klip VeN k singlu Falling High pohladí na duši a přiměje zastavit se

Progresivní multižánrová umělkyně Vendula Nedělová, veřejnosti známá jako VeN, vypouští do světa nový videoklip ke své srdcovce – zatím poslednímu singlu Falling High. Jak už je u VeN zvykem, i tentokrát je to velmi neotřelé vizuální ztvárnění hudebního díla. Elektrizující, a přitom velmi něžná kombinace zpěvu, hry na housle a tance, v němž se VeN nechává unášet prostorem, dodává klipu nádech uzemňujícího klidu, až duchovna.

VIDEOKLIP k písni Falling High můžete zhlédnout zde.

V roce 2021 VeN vydala své debutové album Silent Avenue, jehož součástí byly její předchozí singly Dont get me wrong, Take It, Lake a další. Patronem desky nabité emocemi, zabývající se kontrasty prožívání okolních vlivů, je hudební producent a zpěvaččin mentor Jiří Burian alias Kapitán Demo.

I v singlu Falling High VeN velmi upřímně a citlivě pracuje s emocemi. Text se na první dojem pohybuje na hraně abstraktnosti, když se ale pořádně zaposloucháte, objevíte jeho smysl a dýchne na vás neuvěřitelná lehkost bytí. „Svět kolem nás je jen součást většího celku. Každý den je o hledání smyslu a vnitřní rovnováhy. Baví mě zkoumat všudypřítomné energie a s pokorou se znovu a znovu zamilovávat do zdánlivě zanedbatelných maličkostí, které pak tvoří větší celek a ten je součástí ještě většího celku, v němž se ty celky každého z nás potkávají a protínají. Proto v písni zpívám, že padám nahoru, protože i pád může být let, jde jen o úhel pohledu. V klipu je pak celek znázorněn perlami a opět letem/pádem, jak chcete,“ říká VeN.

Autorem hudby je Tomáš Kahl, který se mimo hudby zabývá duchovnem a zkoumáním hlubšího smyslu. Jeho klid je doslova hmatatelný a v kombinaci s působivým textem a smyslností VeN ideálním mixem. Přiměje vás zpomalit a užít si kouzlo přítomného okamžiku. Choreografii, která dokonale podtrhuje uklidňující energii celého songu, dal mistrovsky dohromady Fanda Čech a ztvárňují ho skvělé tanečnice a taneční kolegyně samotné VeN.

Kromě videoklipu chystá VeN už nyní další hudební novinky a taneční projekty, které určitě budou stát za pozornost. A pokud chcete na vlastní kůži a uši poznat, jak se padá vzhůru, pusťte si Falling High

You may also like...