Tip z pivovaru Velké Popovice: Svatomartinský pivovar s prohlídkou a degustací piva

Zda a kam letos přijede svatý Martin na bílém koni, zatím není jisté, ale v pivovaru Velké Popovice nedaleko Prahy v listopadu zaručeně bude bílý kozel! Na svatomartinský víkend v sobotu 12. a v neděli 13. listopadu jsou v pivovaru Velké Popovice připraveny speciální prohlídky s rozšířenou degustací piva.

Návštěvníci se dozvědí mnoho zajímavého o bohaté historii pivovaru, seznámí se s výrobou piva a surovinami, které se pro velkopopovické pivo používají, uvidí stáčírnu lahví a sudů, expozici pivních obalů a na závěr pozdraví maskota pivovaru – bílého kozla Oldu. V historické varně z roku 1928 všechny zletilé čeká degustace piva Sahara – Brut IPA z listopadové nabídky Volby sládků, v ležáckých sklepích pak bude k ochutnání nefiltrovaný Velkopopovický Kozel Černý. A k zakousnutí určitě přijde vhod typické občerstvení k pivu – chleba se škvarkovou pomazánkou.

V Kozlím obchůdku na nádvoří pivovaru bude připravena nová zimní kolekce se stylovými bundami a dalším originálním zbožím přímo od Kozla. V prodeji bude mimořádně také čerstvě stočené pivo Mistrův ležák ve specifických jednolitrových plechovkách.

On-line předprodej vstupenek na svatomartinské prohlídky je dostupný na tomto odkazu: tickets.prazdroj.cz/prohlidka-pivovaru

You may also like...