Nový plzeňský minipivovar Proud zaplnil svůj e-shop výtečnými pivními speciály, stylovým oblečením a sběratelskými kousky

Vstup nového pivovaru na český trh bývá zpravidla velmi sledovanou událostí. V případě experimentálního plzeňského minipivovaru Proud to platí dvojnásob. Jeho vznik totiž provází  pozoruhodný příběh a zdejší první speciály nabízejí zajímavý průřez pivními styly, rozhodně stojí za ochutnání! Piva TheMže – Pale Ale 10, Ventill – ležák 11, Soutock – žitná IPA 13, Cotel – Stout 14, nealkoholický Proovan plus atraktivní tematické kousky s logem pivovaru Proud jsou jednoduše dostupné v e-shopu na  https://eshop.pivovarproud.cz.

Pivovar Proud znovu oživil více než stoletou, dlouhá léta nevyužívanou budovu bývalé elektrárny v areálu Plzeňského Prazdroje, která stojí na soutoku řek Mže a Radbuzy. Právě energie elektrického proudu a síla proudu řeky daly pivovaru název. Vrchní sládkovou je Lenka Straková, provoz pivovaru řídí Michal Škoda, oba nadšení profesionálové, kteří se před lety potkali u velmi úspěšného projektu Volba sládků. Spolu se svým týmem aktuálně vaří pět pivních speciálů. V e-shopu jsou všechny dostupné v lahvích o objemu 0,33 l i 0,75 l a k nim samozřejmě stylové sklenice.

Co takhle umocnit zážitek z ochutnávání výtečných piv z Proudu outfitem v jeho barvách? V modré a bílé můžete mít slušivá dámská a pánská trika s různými potisky, mikiny, kšiltovku, ponožky, tašku a dokonce i praktický multifunkční šátek. K mání jsou rovněž sety podtácků a etiket Proud a také mimořádně vítaný pomocník – Degustační deník Proud. Je voděodolný a spolu s propiskou Proud se tak akorát vejde do kapsy, takže ho můžete přibrat na všechny výlety za poznáváním rozmanitých pivních chutí.      

Problém, čím z lákavé nabídky e-shopu pivovaru Proud potěšit milovníky či milovnice piva, řeší dárkové poukazy v různých hodnotách, za které si obdarovaný může v e-shopu sám vybrat něco na sebe, případně do sebe. Zaručeným tipem je dárkový poukaz Pivovar pod lupou zvoucí k prohlídce Proudu, která bude možná dle aktuální epidemiologické situace, nejdříve však v březnu 2021.

You may also like...