Novým pořadem Rád jím, nerad vařím provází Jiří Mádl a gastronom Michal Deus

Říká se, že vařit zvládne každý, nevěříte? Nechte se inspirovat a motivovat pořadem Rád jím, nerad vařím, novinkou v programu Televize Seznam. Zkušený moderátor a zcestovalý gastronom Michal Deus vám prostřednictvím jednoduchého domácího vaření otevře neodolatelný svět chutí, vůní a gastronomických zážitků. Hostem první série, jejíž úvodní sedmiminutový díl TV Seznam odvysílá v premiéře 8. července v 11:30 hodin, je úspěšný herec, režisér a scenárista Jiří Mádl. Copak asi oba pánové společně uvaří?

Ambicí našeho pořadu Rád jím, nerad vařím je ukázat, že můžete vařit jednoduše a přitom kvalitně. Kvalita totiž nerovná se vysoká cena, ale především dobré a dostupné suroviny. Formou rozhovoru se známou osobností nabídneme jednoduché recepty, které hravě zvládnete. Domácí příprava jídla je navíc základem zdravého životního stylu,“ připomíná Michal Deus. V každé ze čtyřdílných sérií bude vařit spolu se svým hostem, který „nerad vaří, ale rád jí“.

Aktéři první série pořadu Rád jím, nerad vařím:

Jiří Mádl – herec, režisér a scenárista. Proslavil se především filmy Snowboarďáci, Konfident, Colette, Gympl, Probudím se včera, Děti noci a filmem Hra. Hrál i v mezinárodních projektech Borgia, Interlude in Prague nebo Berlin Eins. Jako režisér a scenárista debutoval v roce 2014 filmem Pojedeme k moři, který získal mnohá ocenění po celém světě. Jeho druhým celovečerním počinem je snímek Na střeše (2019). Je nejmladším hercem, který kdy dostal ocenění Křišťálový globus za nejlepší mužský herecký výkon na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Je členem Evropské filmové akademie a dramaturgické rady Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně.

Michal Deus – řečník, moderátor, gastronom, manažer, pedagog, autor. Absolvoval herectví na katedře alternativního a loutkového divadla DAMU, získal titul MBA zaměřený na marketing a management. Věnoval se divadelní a hudební produkci a byl manažerem skupin Tam Tam Orchestra a Manon 15, v níž působil také jako perkusista. Jako produkční a producent realizoval mnoho kulturních a charitativních projektů, 20 let pracoval ve vedení českých i nadnárodních reklamních agentur, více než 10 let působí jako pedagog na katedře produkce DAMU. Na poloprofesionální úrovni se již řadu let věnuje gastronomii, své dovednosti rozvíjí na častých cestách po celém světě. Vedle pořadu Rád jím, nerad vařím chystá sérii dokumentárních filmů o českých šéfkuchařích nazvanou Opravdu boží jídlo.

Realizační tým pořadu Rád jím, nerad vařím:

Jan Dufek – režisér. Má za sebou desítky komerčních a reklamních projektů. Podílel se na úspěšných televizních formátech (např. pořady Retro, Fokus). Stál u zrodu DVTV.

Alexandra Deus – art director. Slovensko-česká designérka vystudovala design a typografii v New Yorku. Pracovala jako art director v reklamních agenturách, věnuje se malbě a letteringu.

Ondřej Škoch – hudba. Zpěvák, kytarista, hudební skladatel a producent. V letech 2001–2017 byl členem skupiny Chinaski.

https://www.instagram.com/bozi.jidlo/    http://www.bozijidlo.cz/

You may also like...