Ondřej Habr: astrologova neděle 31.5.2020 – Srovnávání

Květen končí s Lunou ve Vahách, přesto ta bude po většinu dne ještě v Panně. Přesun do Vah nastane až po čtvrté odpoledne. Setkáme se tak se dvěma odlišnými obdobími. V tom panenském budeme soustředěni na práci, na vlastní úkoly, na to, co jsme si vytyčili, do čeho jsme se zakousi a kde jsme se rozhodli dosáhnout nějakých výsledků. Ve druhém, večerním a nočním si vzpomeneme na množství možností, na to, co se dá vše nachystat a naplánovat. A rozhodneme se podívat budoucnosti na zoubek.

I když si to nemůžeme racionálně vysvětlit, pomalu v nás zatím jen tiše bublá nespokojenost. Mars v Rybách se pomalu blíží do kvadratury se Sluncem a Venuší v Blížencích. Můžeme tak mít lehko pocity, že se snažíme a nepřicházejí výsledky. Můžeme se ptát sami sebe, co je třeba udělat, co se má stát, abychom byli spokojenější. Vnímáme ostřeji i vlastní nedostatečnost. Někteří se můžeme kritizovat za pohodlnost a neaktivitu. Vidíme, že nedosahujeme takových kvalit a úspěchů, jaké očekáváme. Cítíme nerovnováhy. Srovnáváme nesrovnatelné. Je jasné, že aspekty nás vedou k tomu, abychom se hluboce zamysleli nad tím, co děláme a jak fungujeme. Abychom si znova vykolíkovali cestu, abychom se podívali po cílech. Abychom se znovu ptali sami sebe, co nejlepší pro sebe, pro své blízké, pro vlastní budoucnost i pro společnost můžeme udělat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...