Ondřej Habr: astrologova středa 12.2.2020 – Hledání harmonie

Proti včerejšku je tu pokrok. Směry se ustálily, pozice vyjasnily, je vidět na cestu.

Jsou tu tři zajímavé a určující aspekty. Slunce v sextilu s Marsem, Jupiter v sextilu s Neptunem a Luna v opozici s Venuší, Chironem a Lilit.

Slunce ve Vodnáři s Marsem ve Střelci ukazují na to, co budeme dělat a jak se budeme chovat. Po včerejšku najdeme odvahu, naše šípy naleznou směr a důvod proč letět. Často budou zasahovat a bude se dařit oslovovat ty správné lidi těmi potřebnými tématy, slovy a otázkami.

Opozice Luny ve Vahách s Lilit, Chironem a Venuší na začátku Berana bude působit fakticky ráno. To bude potřeba chytit správný balanc a nabrat potřebný směr. Abychom se uměli rychle zorientovat. Během dne už to nebude tak husté a tato opozice bude působit spíš jako stmelující faktor. Možná ukáže, co vše je ve hře. A my si budeme umět kvalifikovaně a dobře vybrat.

Ten poslední aspekt působí dlouhodobě. Technicky vzato by měl podporovat otevírání se, šíření, expanzi. Nejspíš nám dává do života na jedné straně nejasnou a zatím málo určitou naději, že věci samy o sobě tak nějak dobře dopadnou. Ta naděje se bude postupně zvětšovat až v jistotu okolo 20. února, to bude sextil přesný.

Dnešek rozhodně již není o houpačce a změnách nálad. S postupujícím dnem víme přesněji, co chceme. A také chceme mluvit, vyjednávat, hledat více méně harmonická řešení. Tak uvidíme 

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...