Astrologova neděle 21.11.2021 – Budoucnost

Je tu dost příznivých aspektů u osobních planet, ale také z pozadí hrozící kvadratura Uranu se Saturnem (ta proběhne letos už potřetí a naposledy 24/12), která před nás maluje obrazy velkých konfrontací.

Luna v Blížencích v sextilu s Jupiterem ve Vodnáři podporuje zájem, otevřené jednání, potřebu spravedlnosti, velkorysost, ale také plánování, komunikaci jako takovou a delší cesty. Tento aspekt utvrdí i sextil Merkur – Pluto. Tam můžeme směle konstatovat, že se povede vyřešit i velmi zamotané záležitosti. Slovo, sdílení a komunikace budou mít velkou váhu.

Nepotěší kvadrát Merkur – Jupiter. Půjde tu totiž o nespravedlnosti, mohou se dít nesprávnosti a nepravosti, zejména takové, kt. budou odůvodněny vyššími potřebami nebo vyšším zájmem. Apelem na nás je hledat spravedlnost v tom, co se děje a nesnižovat se k nečestnému jednání.

Sextil Mars – Venuše vypadá na první pohled hezky. Ale obě planety jsou v neosobních znameních Kozoroha a ukazují spíš na to, že se v nějaké podobě v současnosti musíme rozhodnout ve prospěch budoucnosti, pro lepší příští a že nám u toho nemusí být vše jasné nebo příjemné. Ale snad na konci února až obě planety spolu vytvoří konjunkci, bude vše objasněno a sklidíme ovoce svého úsilí.

Aktuální tranzity burcují k hledání lepší budoucnosti a k práci pro ni už nyní. Měli bychom překonávat nepříjemnosti, být autentičtí a nebát se udělat to, co je zrovna v životě potřeba jakkoliv jsou podmínky zrovna nepříznivé,

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...