Ondřej Habr: astrologova středa 22.4.2020 – Změna stylu

Zítra nás čeká novoluní. Musíme si ale předtím projít důležitým dnem. Na jedné straně najdeme uvolnění. Kvadratura Saturnu ve Vodnáři se Sluncem v Býku nás donutila změnit styl přístupu k věcem a vytváření reality. Porozuměli jsme ale také tomu, o co jde a jak jsou rozdané karty.

Dnešní den lze vnímat jako uvolnění. Je více možností co dělat, jak řešit problémy. Je možno mít odstup a nezávislý postoj. Lze se nadechnout k zítřejšímu finále. Tím bude nov v Býku v konjunkci s Uranem, moment, ve kterém se rozhodneme, jak to půjde dál.

Dlouhou dobu jdou spolu v příznivém trigonu Mars ve Vodnáři s Venuší v Blížencích. Na jednu stranu se tento aspekt projevuje otevřeností, svobodou v komunikaci a jednoznačně směrovanou komunikací. Na druhé straně slyšíme jen informace, stále se mluví a neděje se prakticky nic.

Luna v Beranu v kvadratuře s Jupiterem a Plutem v Kozorohu tlačí na to, abychom fungovali jinak. Ukazuje se, že život jsme si nastavili pro nás nekomfortně a některé jeho projevy a tlaky se nedají vydržet. Dobře sledujme, co se nám nelíbí, protože zítřek přinese dost dobré důvody k tomu, abychom to změnili.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...