Astrologova neděle 8.1.2023 – Vzpomínky

Merkur se podruhé setkává v trigonu s Uranem. Potřetí se tento aspekt zopakuje 29. ledna (první byl 17.12.). Dobře si obě planety s námi pohrávají. Trigony Merkuru s Uranem odpalují v našich životech časované bomby uvolňující emoce a city, otevirající komunikaci a přinášející nové možnosti. Děje se to bez našeho přičinění i zavinění, často usnadňuje život a otevírá cestu. Ale dál musíme jednat už sami bez přičinění nebes a tam se uvidí, zda jsme si jejich pozornost zasloužili.

Dnešek je právě tím dnem, ve kterém bychom měli být pozorní, zkoumat indicie, pozorovat okolí, být v kontaktu s důležitými lidmi. Možná se nám právě i po takovém kontaktu v různé podobě i formě zasteskne, zjistíme tak, co je a není důležité.

Merkur je retrográdní a tak půjde o to, zda si dovedeme uvědomit, co je pro nás důležité, co nám dává možnosti, co nás inspiruje. Dobře uvidíme na to, co nefunguje, dobře porozumíme vlastním reakcím i budeme umět přečíst ty cizí. Retro Merkur je i retro nálady a tak se objeví nějaké vzpomínky i chuť po starých zlatých časech.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Je tu den, ve kterém zjistíme, s kým a jak jsme propojeni, na co myslíme, co je pro nás důležité. Den prověrky spojení, kontroly porozumění a možná i realizace nápadů.

You may also like...