Ondřej Habr: astrologova středa 25.3.2020 – Traumata Berana

Slunce v Beranu je ve spojení s Lilit a Chironem. Nejspíš i někteří z nás měli včera podivné chvíle, na chvíli jsme mohli být mimo, mohli jsme se potkat se svými běsy, prostě s tím, čeho se nejvíc strachujeme a bojíme. Do velké míry byly záležitosti virtuální a pokud na ně pohlédneme dnešníma očima, možná vidíme, že jsme leccos z toho, co bylo, nemuseli udělat. Ještě dnes a zítra bude konjunkce Slunce s Lilit a Chironem aktivní, ještě dnes bychom měli být napozoru.

Přesto, pokud budeme se svými bolestmi pracovat a nenecháme se jimi unášet, uvidíme i světlo na konci tunelu (jen aby to nebyl vlak). Po včerejším sextilu Venuše v Býku s Neptunem v Rybách, který nás dovedl do netušených hloubek, nikoli však samoúčelně, jsme nahlédli a pochopili, jak se věci mají. Srovnali si aktuální hodnoty s těmi nadčasovými. A také zjistili, že se nenecháme tolik unášet a ovládat aktuálními událostmi a budeme více sami sebou.

Být sami sebou v těchto dnech není o tom uzavřít se kamsi do hloubky a meditovat nad škraboškami. naopak, jednou se nás zeptá osud, co jsme udělali konkrétně pro sebe. Pro co jsme se rozhodli, co jsme si vytyčili, jaké cíle jsme zvolili. Izolace těla nesmí být izolací duše a všichni jsme spolu spojeni. Nejen virtuálně neviditelným internetem, ale i tím společným spojením. A tak můžeme reagovat, nic nám v tom nebrání. Je tu doba, kdy můžeme pro sebe nejvíc udělat. Pokud si uvědomíme sebe sama a když zatlačíme do pozadí potřeby vyhovět druhým.

Se Sluncem v Beranu často vystupují na povrch traumata spojená s odmítnutím, s obavami z nezvládnutí agrese, jak vlastní, tak té přicházející zvenku. Je čas si tato hlubší nastavení uvědomit nejen v hraničních situacích, ale i tehdy, když nejsme sami sebou.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...