Ondřej Habr: astrologova středa 26.2.2020 – Já a svět

V hlavní roli je dnes Luna v Beranu v kvadratuře s Marsem v Kozorohu a pak Slunce, které se setkává na sedmém stupni Ryb s retrográdním Merkurem.

Beraní Luna jedná velmi silně a v našem vlastním zájmu, ačkoli to tak třeba sami nepociťujeme. V některých případech fungujeme až egoisticky. Celá škála přístupů se koncentruje na to, co zrovna potřebujeme vnímat jako důležité. Mars v Kozorohu v kvadratuře s touto Lunou si připadá velmi zranitelný a tak jedná často bez spolupráce s druhými lidmi. Tady mohou mít počátky naše problémy příštích dní. Záleží, jak si vše dneska nastavíme. Někde to může být divoké.

Najednou jako bychom po dlouhé době byli vyhladovělí a potřebovali znát odpovědi na všechny otázky, které se tu nakupily, a to zejména na ty zásadní. Setkání Slunce s Merkurem, který mu jde vstříc, ukazuje na potřebu vyřešit si především vnitřní záležitosti. Navenek nás tak události mohou izolovat a vytvářet pocit, že jsme do něčeho tlačeni. Každopádně tématem je komunikace, jakkoli to na první pohled tak nevypadá. Vše, co se neřeklo, nevyjasnilo a neprobralo, žije si nyní vlastním životem a není jednoduché rozklíčovat motivy. A přitom si stačí uvědomit souvislosti a nedívat se na to, co probíhá, jen očima dneška.

Zdá se, že aktuálně se tu řeší to, jak vnímáme okolní svět, jeho podněty. Problémem je odtažitost a odtržení od podstatných věcí. Jde o to, jak umíme reagovat na to, co probíhá a jak jsme ještě v tom všem sami sebou.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...