Ondřej Habr: astrologova středa 27.5.2020 – Jak si to zařídíme

Hlavním tématem je intenzita. Pohybů, procesů. Děje se toho docela dost. Řada záležitostí se překotně vyvíjí. A neběží jen tak po povrchu, jde do hloubky. Je dost možné, že přitom i cítíme, že jde o víc než jen nějaká setkání, informace a nalezená řešení. Konjunkce Merkuru na konci Blíženců se severním uzlem jednoznačně ukazuje na to, že se tvoří budoucnost. Jak si to zařídíme, tak budeme i žít. I když na první pohled můžeme mít dojem, že nic není pod kontrolou a vše je jinak než bylo zamýšleno, zjišťujeme, že události tak nějak běží samospádem k určitým cílům. A na nás je v podstatě zajistit, aby se vše dělo harmonicky a ve správný čas.

Razanci projevů podporuje stále ještě sextil Marsu v Rybách s Uranem v Býku. Zároveň se ukazuje, že společnost (a Uran je společenská planeta) v podstatě přepnula na autopilota. Co má dít, to se děje, těžko do toho zasahovat. A vlastně to ani dobře nejde. A navíc je každý z nás silně soustředěn na vlastní cíle a plány. A ke všemu se znatelně mění ode zdi ke zdi naše dojmy z průběhu událostí. Takže nejen, že neznáme, co bude, ale ani nevíme, na čem jsme. Doba nás tak vede k tomu, abychom se soustředili na to, co je zrovna v tuhle chvíli pro nás podstatné a vyřešili si to, co potřebujeme. Neměli bychom se na moment rozptylovat okolím. Vnímám to jako důležitý pohyb mysli, která se potřebuje prostřednictvím pocitů a emocí vypořádat s pro někoho dramatickými událostmi posledních týdnů nyní v čase oddechu. A tak jako zkušenosti jsou individuální, individuální by měla být i terapie nyní v periodě uvolnění. Bude se nám to hodit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...