Ondřej Habr: astrologova středa 29.1.2020 – Záblesk poznání

Dnes odpoledne se objeví dva sice krátkodobé, ale silné aspekty, které mohou rozhýbat stojaté vody. Tak jako tak budou proti předchozím navenek mírným dnům razantní.

Luna bude odpoledne v Beranu a poprvé se v tomto znamení setká s Lilit. A to hned na prvním stupni. Zdá se, že mnozí z nás se setkají s něčím úplně novým. Nedá se říci, že se bude jednat o věc nečekanou. Spíš překvapivou v účincích. Pokud se svezeme na vlně událostí, dostaneme příležitost změnit pohled na řadu minulých dějů. Také se můžeme dostat dost daleko ve svých záležitostech, aspekt odbourá jinak obvykle přítomné obavy a strachy, které nás často brzdí v rozletu.

Na třetím stupni Berana se Luna setká s Chironem a my s možností se rychle a rázně vypořádat s obavami, nejasnostmi, dvojznačnostmi a snad i blouděním v tom, co jsme si na sebe v předchozích týdnech umotali. Bude tu příležitost (u)vidět, třeba i jen v záblesku to, jak se věci skutečně mají, a zařídit se podle toho.

Na pozadí toho bude ještě fungovat pomalý a líný kvadrát Marse ve Střelci s Neptunem v Rybách. Naše jednání a rozhodování bude tedy mít určitou setrvačnost. K něčemu akčnímu se budeme muset donutit přesvědčováním nebo na základě nahromaděných emocí. Budeme ovšem náchylní spíš věřit argumentům prostřednictvím sdílené zkušenosti a prožitků. Můžeme na čas podlehnout iluzím, ale posléze se to zase srovná.

Odpolední dění bude neuspořádané, výsledky nejasné a budoucnost nejistá. Až úterý vnese do procesů stabilitu, ale o tom až zítra. Dnes je úkolem zachovat se tak, abychom vyřešili vše, co dostaneme na talíř a udělat to efektivně a jednoznačně i za cenu toho, že potlačíme jisté emoce.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...