Ondřej Habr: astrologova středa 3.6.2020 – Rozumně

Mars ve znamení Ryb funguje jako skrytý nůž. Plave pod vodní hladinou, vynoří se a řízne. Z vyššího principu se tak děje proto, abychom si uvědomili hlubší souvislosti spojené s naším chováním. Nesprávným, kdy se ostří zatkne do nás, i správným, kdy se problémy a potíže jako samovolně odříznou samy. Měli bychom si po celé období než se Mars dostane do berana uvědomit, že chtě nechtě působíme na více úrovních, nejen na těch, které vnímáme a nebo které jsme se rozhodli vnímat. Jsou tu i procesy běžně skryté, opět podotýkám, že pozitivní i negativní, jsou tu procesy, které vytěsňujeme my sami.

Aktuálně tvoří Mars kvadraturu se Sluncem a Venuší v Blížencích a tak se zubaté ostří pod hladinou dobře vyjímá. Co nám sdělují planety pro dnešní den? Ačkoli máme situace reálně pod kontrolou a snažíme se o dobro, o soulad a harmonii (na to ukazuje konjunkce Venuše – Slunce), přesto může vyplout cosi neharmonického, něco, co nás může zasáhnout. Případně i my sami umíme být tím nepříznivým činitelem ve hře.

Co by nás nemělo překvapit? Změna plánu. Trvání si na svém. Nepříjemné pocity z něčeho spontánního, co nás zasahuje. Vypointovaná a vyhrocená diskuse tam, kde jsme ji nečekali. Změna k lepšímu, která nebyla v plánu. Uvolnění (se). Jak reagovat? Respektem vůči postoji okolí. Odstupem od situace. Hledání nového, pro obě strany příznivého řešení. A pokud něco není tak jak si přejeme, uvědomme si, že stačí málo a může se vše spontánně změnit k lepšímu. Jen je potřeba vystihnout moment, náladu. Nikoho netlačme a nepřesvědčujme, poznání a pochopení se může dostavit spontánně později. Koneckonců konstelace nás ve skutečnosti vedou k hledání lepších nadčasových plánů, východisek a cest. Tak jim nepřekážejme nevhodnou zmatenou aktivitou!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...