Ondřej Habr: astrologovo pondělí 15.6.2020 – Kupředu půl kroku

Týden začne váháními i předstíranou akčností. Merkur v kvadrátu s Lunou a Lilit hned zrána věští komplikace způsobené aktivitou ega. Předpoklady nekorespondují se skutečností. Domluvy nedávají smysl. Potřebujeme prostě ráno postrčit, abychom se rozběhli a tady svět na mnoha místech postrčí a ještě si praští. Nezbyde než to přijmout bez touhy po revanši a s novou zkušeností o tom, co se nám nelíbí. Zpracujme ji.

Zbytek dne už se můžeme pohybovat po drahách, které si hned ráno vytyčíme. A tak je vhodné si poměrně rychle srovnat hodnoty a pohledy na svět, který může být dneska nakonec i docela fajn. Spontánně se mohou rozjíždět nové procesy a co zasadíme, to poroste. O co se trochu budeme snažit, to se bude dít.

Slunce v Blížencích v kvinkunxu s Jupiterem v Kozorohu už by chtělo být se vším hotovo, už by si přálo vše uzavřít, už má dost některých zkušeností a chce se samo prosadit. Tento aspekt individuace urychluje i ty pomalé a důkladné procesy, mává vlajkou netrpělivosti a vysloveně vybízí k tomu, abychom přeskočili některé nutné kroky a užívané etapy. Zpovykanost se stupňuje. Ve skutečnosti nám osud sděluje, že jsou určité postupy a existují jistá pravidla, jež nelze obejít, obelstít a ani oklamat. Na to přijdeme ke konci dne.

Zdá se, že jsme jednou nohou přešli přes hranici. Ale ta, která zůstává na poli minulosti, ta, která vězí v marasmu zvyků a vlnu setrvačnosti, ta nás ještě nepustí dopředu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...