Ondřej Habr: astrologovo pondělí 20.4.2020 – Plní jara

A to jaro se rozjíždí na plné pecky. Je spojeno s nárůstem emocí. Neklid se netýká už naší osobnosti, realizace. Nedereme se tolik dopředu a nekřičíme nahlas. To ne. Slunce je v Býku a náš postup je pomalejší, rozvážnější a stabilnější. Když už něco chceme, dáme to najevo. Pokud je pro nás něco důležité, neptáme se, nežádáme, konáme. Je tu měsíc osobních rozhodnutí, v nichž dáme najevo to, co chceme.

Je to den zásadních rozhodnutí. Slunce v Býku nastupuje do kvadratury se Saturnem ve Vodnáři. Tváří v tvář se setkáváme s překážkami. Vadí nám. Vadí našemu vývoji, růstu. Nacházejí se na naší cestě dál. Zalekneme se jich? Jejich překonání vyžaduje vtip, nadhled, inovace, jiný pohled na věc, hledání dalších alternativ. Hlavní je se nepozastavit. Uvědomme si, že do těchto momentů a procesů se téměř čistě promítají naše zásadní traumata táhnoucí se klidně až do raného dětství. Zastaví nás? Věřím, že ne. V řešení je třeba jít zpět až do srdce. Uvědomit si, že na štěstí a spokojenost máme nárok. Není tu nic a nikdo, kdo by nám toto mohl odpírat. Pokud se tak děje, je to proto, že jsme kdysi udělali chybu a v nějaké podobě jsme se zbavili možnosti v něčem mít právo rozhodovat. Pak nás problémy dostihly. Vezměme si to právo zpět. Dovolme si se projevit. Dovolme si dělat to, co nás naplňuje.

Podmínky jsou příznivé. Mars ve Vodnáři je stále v trigonu s Venuší v Blížencích. A tak se klidně může stát, že na naši nabídku kývnou, že náš návrh bude přijat. Je pravděpodobné, že nechceme jít, že se obáváme toho, co nás neovládá a co ve skutečnosti překážkou vůbec není. Možná stačí jen formulovaná myšlenka nebo záměr.

Co to tady dopisuji, dívá se mi přes rameno beranská Luna a kývá souhlasně. A dodává, že včera už bylo pozdě. Znáte ty netrpělivce 

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...