Ondřej Habr: astrologovo pondělí 24.2.2020 – Na vodě

Slunce v Rybách se setkává v sextilu s Marsem v Kozorohu, ten je v konjunkci s jižním uzlem. Zdá se, že dneska děláme vynucené tahy. Uskutečňujeme to, co bylo připraveno, co jsme si nachystali, co je třeba udělat. Nemusí to v některých případech mít souvislost s tím, co probíhá a tak se můžeme cítit divně.

Luna v Rybách se setkává postupně s Merkurem a pak Neptunem, je v sextilu s Jupiterem v Kozorohu. Tak se lehce stane to, že nic není jen tak a nemusí jít všechno podle plánu. Slabší povahy mohou podlehnout zdáním a falešným představám. Ty silnější se naopak nacítí poměrně přesně na to, co je třeba udělat.

Také funguje sextil mezi Jupiterem v Kozorohu a Neptunem v Rybách. Stále se lze cítit jako na vodě bez pevných jistot. Můžeme kolem sebe ve vodě nohami kopat sebevíc, na hladinu vystoupáme, ale stále poplaveme, stát nebudeme. Tím chtěl autor naznačit to, jak je nejistá doba, ve které nejsou jasné plány. A jak je doba úžasná tím, že si je můžeme (někde musíme) tvořit. Bez nich to totiž nejde.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...