Komička Adéla Elbel vrací na jeviště speciál Stand-up your life

Adéla Elbel žije život, jak nejlíp dokáže, ale protože to občas zas tak dobře nedokáže, dala vzniknout svému prvnímu osmdesátiminutovému speciálu Stand-up your life: první poločas rozpadu, ve kterém mluví o tom nejpodstatnějším – tedy o sobě. Pražská i brněnská premiéra na sklonku loňského roku byly vyprodané a velmi úspěšné. S jarem se tedy Adéla na jeviště vrátí, a to rovnou na apríla – 1. dubnaMultifunkčním centru Dlabačov v Praze.

„Máte pocit, že je váš život série průšvihů a failů? Tak to přijďte na mou show, kde třeba zjistíte, že na tom nejste zas tak špatně a že všechno zlé je fakt pro něco dobré… minimálně si z toho můžete udělat srandu,“ slibuje Adéla Elbel.

Adéla Elbel je stand-up komička a moderátorka, kterou neformoval Marek Eben, ale spíš Slávek Boura. Zabývá se životem v popkulturním odkazu s přesahem do filozofie citátů moudrých lidí. Je nesmlouvavě kritická, ale díky své lásce k proseccu je taky někdy fajn. Pravidelně vystupuje s uskupením Na stojáka a v televizním pořadu Comedy club. Na internetové televizi Mall.tv  provázela dvanáctihodinovou talkshow Noční směna s Adélou.

Vstupenky na speciál Adéla Elbel –  Stand-up your life: první poločas rozpadu jsou k dostání zde:  http://www.allinconcerts.cz/adelaelbel/

You may also like...