Ondřej Habr: astrologovo pondělí  27.1.2020 – Změny tam uvnitř

Čeká nás situace podobná neděli. Venuše s Neptunem v Rybách v kvadratuře s Marsem ve Střelci. Pro okořenění situace se k Venuši a Neptunu přidává do Ryb Luna.

Zdá se, že je tu hloubková očista. Minulost se míchá do jedné směsi s přítomností. Možnosti se skutečností. Vzpomínky se druží vesele s představami. Kdo nám poví, co je skutečné?

Pokud máme konkrétní plány, tak se jich držíme a akce lidí okolo nám mohou připadnout iracionální, neskutečné a jejich nabídky na první pohled nereálné.

V případech, kdy nemáme co na práci nebo se nedovedeme soustředit či máme volnou chvilku, si myšlenky a vědomí dávají dovolenou a bez dovolení nás zatahují do sfér a oblastí, ve kterých nás to nutí vnímat, cítit. Doplnit si v pocitech a emocích to, co jsme si nestihli zažít v realitě.

Už kvůli kvadratuře Marse a Venuše se nedoporučuje začínat nové věci. Naopak můžeme úspěšně řešit to, co se nedalo předtím.

V důsledku kvadratury Marse a Neptunu bychom neměli podnikat vážné kroky. Můžeme ale plánovat.

Proto, že je Luna v Rybách, dá se zvolna smiřovat, uvolňovat a uklidňovat. Ve druhé polovině dne se pomalu začne projevovat kvadratura Marse s Lunou a poroste vnitřní napětí. Uvidíme a pocítíme, kde děláme chyby, kde jdeme proti sobě a vlastním dlouhodobým zájmům.

Sečteno a podtrženo, je tu doba, ve které se mění pohled na svět. Leccos připustíme, že se klidně může dít. Uvolníme se z dosavadních striktních přesvědčení a pravidel. Možná nám dojde to, co dlouhodobě přehlížíme. Třeba pochopíme, co nám pomáhá a co v životě naopak škodí.

 

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...