Ondřej Habr: astrologovo úterý 14.4.2020 – Konflikty

Konflikty vnitřní i vnější čekejme každou chvíli. Jejich ukazatelem je Slunce v Beranu v kvadratuře s Plutem a Jupiterem v Kozorohu.

Beraní Slunce jde ostře za světlem a teplem. Myslí dobře na sebe, na svou cestu, svůj rozvoj a na vše, co nám prospívá. Nyní je období, ve kterém je toho potřeba vstřebat maximum. Teď je čas, kdy je potřeba se pořádně rozběhnout. Jak se nám to nyní povede, takový bude i zbytek roku.

Zdá se však jakoby našim ambicím něco bránilo? Jsou to omezení vnější nebo dokonce vnitřní, která jsme si sami vytvořili? Dostáváme se do konfliktů. Naše neohraničitelné já naráží na stěny. Je toho skutečně zapotřebí? Znovu a znovu dostáváme od světa a života ťafky. Proč se tak děje, ptáme se nešťastně sedíce na bobku před zdí nebo jinou překážkou.

Takhle nepěkně narážet můžeme do té doby než nám dojdou síly nebo chuť. případně obé. Nebo si uvědomíme, že pat, do které jsme se zdánlivě dostali, jsme kdysi vytvořili vlastním jednáním (nebo i nečinností nebo chybami) my sami. Chce se tedy po nás změna nastavení. Ještě předtím ale je nutno porozumět aspoň trochu do hloubky mechanizmům toho, co probíhá. A jako třetí bod je nutné jednat. Osobně a teď.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...