Ondřej Habr: astrologovo úterý 21.4.2020 – Saturn a Slunce

Nepříjemný den. Slunce v Býku se staví do kvadratury se Saturnem ve Vodnáři. Stojíme tu tváří v tvář svým největším problémům. Stojíme tu tváří v tvář svým největším výzvám. Saturn se nachází ve znamení Vodnáře a tak se toho neděje tolik ve vnějším světe. Jako bychom byli v pohodě. Ale nejsme. Dostihly nás naši běsi a je nutno se jim postavit. Kdo podlehne, ten vstane až za dlouhou dobu. S tím vodnářským Saturnem to vypadá jako by pocity a emoce bránily uskutečnění něčeho silného, velkého a nám prospěšného. Něco chceme, po něčem saháme a … brání nám konkrétní záležitosti, žádná virtualita. Každý z nás ty běsy pojmenuje jinak. Většinou pocházejí z ranku, kde jsme nejcitlivější a kde nám naskočí prvotní strach. U někoho je to práce, úkoly, jinde neschopnost se rozhodnout, dále třeba strach o druhé, obavy z budoucnosti. Jistě si každý najde své.

Obavy, jakkoli by byly virtuální, mají konkrétní průmět do tohoto světa, kde způsobí, že se něco nestane, něco se stane jinak a nenaplní se tak ty příznivé varianty. Nu, jedeme v tom všichni a tak bychom si i tady měli pomáhat. Tolerancí, vstřícností. Někde pomocnou rukou, jinde třeba jen tím, že se nebudeme zbytečně vyptávat.

Zbývá doslova pár dní, čtvrteční nov v Býku v konjunkci s Uranem uzavře tuto kapitolu a tohle téma. Začneme fungovat zase jinak. Záleží ale dost na tom, jak zvládneme aktuální lekci, rozhodne to o naší další životní cestě. Ve hře je stále varianta ta, že výrazně po prodělaných procesech posílíme a posuneme se o dost dál.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...