Astrologova středa 8.6.2022 – Luna v Panně

V dnešním horoskopu bude výrazná opozice Luna v Panně s Neptunem ve znamení Ryb. Základní myšlenka je Musíme si to vyjasnit. Luna se snaží proniknout do podstaty věci. Hnacím motorem je strach z nepochopení. Základním nástrojem je analýza. Leccos se povede rozlousknout. Někde se budeme točit v kruhu. Třetí výsledek bude ten, že někoho naštveme úporností. Proto platí podobně jako u koření to, že všeho je třeba užívat s mírou.

U správné míry zůstaňme ještě chvíli. Dvojici Luna – Neptun zdatně sekunduje Saturn ve Vodnáři. Luna s ním je v kvinkunxu a tak trochu úpěnlivě trváme na tom, že by se věci měly vyjasnit a záležitosti vysvětlit. Pracujme se Saturnem podobně jako s plynem v autě, chvíli ubírejme a pak zase přidávejme. To podle stylu jízdy a průběhu událostí. Někde bude stačit záležitosti rozjet, jinde se bude vyžadovat důraz v určitých etapách a v některých případech bude třeba dát náležitý důraz na závěr a pochopení.
Dá se tak říci, že pohyb dnešním dnem bude jízda. Zejména tam, kde tápeme, tam kde nenacházíme odpovědi, spolupráci ba ani zodpovědně se tvářícího partnera. Luna směřuje už do Vah, vstoupí do nich okolo páté odpoledne a tak se zdá, že do té doby budeme chtít mít jasno. Jiná alternativa jako by neexistovala.

Událostem pomalu, ale důsledně přidává na grádech Merkur v Býku, dobíhá do trigonu s Plutem v Kozorohu, přesný bude až v pátek, ale už nyní cítíme ve většině záležitostí jistou důraznost, tah na branku a potřebu zviditelnění, v podkresu je snaha o to, aby se náš svět, prostor a život jako takový zjednodušil.
Věřme tedy, až až bude dnešek končit, budeme zase o něco nejen chytřejší, ale i moudřejší.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...