Ondřej Habr: astrologovo úterý 23.6.2020 – Malé kroky dopředu

Ptali jsme se ještě před týdnem, kdy se naše životní situace změní. Stalo se tak o víkendu, proběhl slunovrat, stal se nov v Raku. Tady bylo důležité, že se jednalo o první stupeň tohoto vodního znamení. Nyní vidíme, že se náš osobní, citový a vůbec vnitřní život setkal s mnoha vnějšími impulzy. A že byly silné. Čas k jejich rozdýchání jsme už měli, aktuálně je potřeba změny zapracovat do vlastních životů. Určitě nám; pomůže ve čtvrtek Venuše. Otočí se dopředu. Přestaneme analyzovat a vrtat se v sobě, začneme uplatňovat v konkrétních situacích to, k čemu jsme si spolu s retrográdní Venuší došli. Aktuálně retrográdní Merkur naopak způsobí to, že budeme v řeči opatrní a bude mluvit spíš naše duše a nitro než rozum a hlava. Možná to někde přinese potřebné výsledky. V realitě budeme o stupínek subjektivnější a vztahovačnější než jindy.

Není teď doba na velké akce a rozmáchlá gesta. To še se už stalo. Nyní jdeme pomalu krůček za krokem. Do odpoledne stále ještě pod vlivem novu se Sluncem i Lunou v Raku. Luna v trigonu s Neptunem přispěje k šíření příjemných pocitů. Plíživě se může ovšem rozšiřovat i vše, co není pod bdělým dozorem. Na stráži ovšem stojí Jupiter s Plutem, s nimiž Luna bude v opozici. A tak dojede k několika sporům a konfrontacím. Mohou se týkat způsobů projevů. Vstřícnost nebo vlastní cesta? Prosadit nebo najít širší dohodu? Tak podobně se můžeme sami sebe ptát.

Navečer již se lví Luna dostane do opozice se Saturnem a nám dojde, jaká omezení na nás aktuálně platí a jaká si sami sobě dáváme. V nějaké podobě budeme postaveni před volbu, rozhodovat se bude mezi samostatností a podporou, ze které ale bude koukat trochu omezení. Jakmile tyto tahanice odezní, začne už pomalu fungovat kvadratura Luny s Uranem. A tak si trochu připomeneme to, jak jsme důležití, potřební a prospěšní a také zjistíme, jaký má aktuálně náš život smysl pro nás a naše okolí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...