Ondřej Habr: astrologovo úterý 7.4.2020 – Hledání stability

Jedeme životem dále! Včerejšek i dnešní den jsou důležité v tom, že se máme ozvat tam, kde cítíme, že je něco špatně. Mars ve Vodnáři je v kvadratuře s Uranem v Býku. Musíme se postarat o techniku, technologie i lidskou společnost. Možná i některé komunity. V kvadrátu cítíme, že je něco výrazně špatně. Rozum nerespektuje realitu.

Totéž se ale může týkat našich životů. Nejen že děláme něco proti své přirozenosti a dost se to už kumuluje, ale také se bojíme ozvat. Neumíme zařídit, aby si nás na správných místech povšimnuli. Zanedbáváme propagaci, vlastní zájmy a šlapeme si po štěstí. Také děláme školácké chyby, které nám znesnadní cestu k tomu, co považujeme za vlastní cíle.

A v čem se jede dál? Na obloze máme konfiguraci Draka. Luna ve Vahách v opozici na Lilit a Chiron v Beranu hledá stabilitu, hledá pevný bod. Fakta. Informaci. Něco rozumného. Ráno, kdy tento proces bude nejsilnější, je v trigonu s Venuší v Blížencích a Marsem ve Vodnáři. Celé dopoledne a snad i zbytek dne může být protkán dobrými úmysly. Plány na usmíření. Sdílení. Nalezení ztracené komunikace, ale i smyslu dění a věcí. Důležitý čas pro porozumění, naději a uvedení toho, co (ne)probíhá na pravou míru. Stabilita tak může být obnovena.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...