Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 25.6.2020 – Venuše se otáčí, vše v pořádku?

Dneska se po měsíci a něco retrogradity otáčí Venuše na 6. stupni Blíženců do správného směru. Dlouho jsme se zkoumali, dlouho jsme hledali směr další životní cesty, zvažovali a vážili. Hodně jsme přemýšleli a leccos podnikli. Zdá se, že od nynějška je celé období zpytování uzavřeno. Dál se půjde načisto.

Samozřejmě dnešek, jak se bude Venuše otáčet, bude poněkud emočně chaotický. Vlastně už to začalo včera. A tak neberme některé postoje a výroky doslova, hledejme, co je za nimi. Na druhou stranu dneska na přímou otázku obdržíme i přímou odpověď. Složité věci se vyjasní a tam, kde se klamalo tělem, bude konkrétno. Tak jako blíženecká Venuše ráda těká, přebíhá a flirtuje, dnes ji najdeme vážnou a velmi jednoznačnou.

Luna takřka celý den ve Lvu otevírá prostor pro osobní realizaci. V kombinaci s informacemi o Venuši je jasné, že je den vhodný pro změny, jež jsme potřebovali uskutečnit a které se budou dít hlavně na osobní rovině. Mohou se týkat přesvědčení, zájmu, vlastních hodnot, způsobů, jak dosahovat přínosů a řešení. Možná leckdo změní nebo pootočí způsoby chování. Luna bude i v trigonu s Lilit v Beranu a tak je dobré si připomenout, že spory mohou vznikat z pocitů nepřiměřených aktivit. Z ustupování, uzurpování, v podstatě se tak může dít vždy, když jsou nejasné nebo nevyjasněné hranice.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...