Astrologovo úterý 11.5.2021 – Nov v Býku

Novoluní na 22. stupni Býka bude až před půl desátou večer. Moment novoluní v sobě skrývá konce i začátky. Co nám může nov odnést? Můžeme přijít o některé postoje, kt. zastáváme. Lze se zbavit nevhodných hodnocení v přístupech k lidem. Odejde to, čeho si nevšímáme. V rámci vyjasňování s lidmi okolo přijdeme o některé navyklé způsoby jednání i ale o iluze.

Čeho se nám může dostat? Možná si i ujasníme, co v životě potřebujeme. Přijde síla a pevnost. Dostaví se pochopení smyslu některých našich akcí. Postavíme se na pevnou půdu. Co budeme řešit? Jistě drobné i větší majetky. Něco z tohoto balíku odchází, protože nás to již nenaplňuje, jiné přichází, abychom byli spokojeni. A nemusí se to tak týkat jen hmotných předmětů.

Jaké budeme zažívat momenty. Jistě emotivní. Zajisté že se budou týkat vůle a svobody ji prosadit. Také se budeme zabývat jídlem, stravou, stravováním, přípravky, prostředky, prostě tím, co sytí a vyživuje naše tělo … a vlastně i ducha. Protřídíme šatník, spíž i příborník, vyvětráme peřiny a pochutnáme si, byť by to bylo jen na okamžik.

V širší konjunkci bude s Lunou i Sluncem bod, který se jmenuje Černá Luna. Události, které budou probíhat, budou pak trochu okořeněny obavami, tajemstvím, strachy a konflikty, klidně i vnitřními. Abychom záležitosti novu viděli správnou optikou, bude nejprve potřeba se podívat do tváře vlastním strachům, běsům i běsíkům.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...