Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 5.3.2020 – Venuše vstupuje do Býka

Luna procházející Rakem vytváří opozice do Kozoroha. Je to konfliktní opozice s Marsem, která muže přijít i s nevysvětlitelnými pocity ohrožení. Nutí nás do zbrklých akcí, které nejspíš jen kompenzují vnitřní napětí než by něco rozumného řešily.

Další opozice na sebe nedají dlouho čekat, ta s Jupiterem přináší citovou rozháranost, která může Ústí do rodinných a citových problémů. Nakonec proč ne, stejně jen ukazuje na napětí pod povrchem, které nyní leze na světlo.

Telmatek číslo jedna je ale přesun Venuše z poněkud prudkého Berana do emotivně nastaveného prostředí ve znamení Býka. Venuše je v jednom znamení přibližně měsíc a před námi je tedy příznivý čas býčí Venuše. Přichází doba tvořivých nápadů, podnětných řešení, prožívání času v hledání harmonie. Tématy budou hodnota, sebehodnota a samozřejmě i jejich tmel, láska. Tato emoce bude prožívána, hodnocena a vnímána na mnoha rovinách a v množství souvislostí. Každému napoví postavení Venuše ve vlastním horoskopu.

K událostem bychom měli přistupovat rozvážněji a spolehlivěji. Mohla by se zastavit honba za tím, co je nám vzdálené. Snad si začneme víc vážit toho, co nám svět a ti okolo nás nabízejí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...