Astrologova středa 10.11.2021 – Kvality a nekvality

Merkur s Marsem se setkávají ve Štíru a jsou v opozici s Lunou a Saturnem ve Vodnáři. Zdá se, že dnešní den opět prověří naši morální integritu a schopnost kriticky uvažovat. Uvidíme, zda se pustíme do toho, co nám příliš nevoní. A zjistíme, nakolik dovedeme být nad věcí a nenechat se vyprovokovat nesrovnalostmi a usmýkat třecími plochami konfliktních událostí.

Dnešní aspekty nám jasně ukazují, že je třeba jít vlastní cestou ve svých stopách. I za cenu nekomfortu. Vzácné spojení, konjunkce Merkur a Marsu ve Štíru poskytuje prostor k řešení komplikovaných témat. Budeme umět odhalit fakta a vynést pravdu ven na světlo boží.

Nad kvalitou událostí, kt. nás možná na cestě poněkud zdrží a donutí se zamyslet nad svými hodnotami, bude bdít Venuše v Kozorohu v sextilu s Merkurem a Marsem. Samozřejmě aby té dokonalosti nebylo příliš, měli bychom si říci, že přesnému sextilu Venuše s Marsem nedojde, aspoň ne letos. Venuše už zpomaluje a chystá se do retrogradity. A tak se zjistí, že svět není dokonalý v tom všem, co jsme zvládli, udělali, vytvořili a prohlásili. Ale může se té dokonalosti blížit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...