Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 9.4.2020 – Nové podněty

Vrátím se ještě ke včerejšímu úplňku ve znamení vah. Ukázal, jak jsou důležití lidé kolem nás. Jak jsou významné vztahy. Viděli jsme i jak probíhají u nás vztahové procesy. Co ve vztazích s lidmi potřebujeme. Ale také i co prosazujeme a není to zdravé. Přišla příležitost k partnerskému, vztahovému propojení, usmíření. Byla i správná doba k tomu, abychom obnovili vlastní smlouvy. Přestali se něčím (konečně ) zabývat. Zbavili se nepříjemných zvyků. Abychom i nastartovali nebo obnovili pro nás důležité procesy. Přišel i čas k tomu, abychom se probudili a začali opět normálně (přirozeně, aktivně) ve svých životech fungovat. Prázdniny s virem skončily.

Luna ve Štíru v kvinkunxu (napěťovém aspektu) s Lilit a Chironem v Beranu bude vybízet k možná předčasnému řešení aktuálních problémů ačkoli nebudeme mít po ruce všechna fakta a nebudeme ani přesvědčeni stoprocentně o správnosti. Prostě něco je potřeba udělat a nabízejí se zkratky. Lék na naše potíže bychom si měli dobře otestovat tak, abychom jednali účinně a projevovali se účelně. Aby náš cíl byl skutečný a cesta k němu jasná.

Venuše v Blížencích v příznivém trigonu s Marsem ve Vodnáři nabízejí prostor otevřený myšlenkám a propojením všeho druhu. Mnohé se dá probrat, vykomunikovat a vyřešit. Máme-li nadhled, nejsme-li pod tlakem a pokud disponujeme příslušnou dávkou velkorysosti.

Mars ve Vodnáři se dostává do sextilu s Chironem v Beranu a tak je tu příležitost být aktivní. Přicházet s nápady, přizpůsobovat je potřebám a hlavně řešit problémy, které mohly vzniknout v několika předchozích dnech. To byl Mars v kvadratuře s Uranem a v souvislosti s tímto aspektem rozporu jsme mohli být poněkud necitliví, přezíraví a mohli přehlédnout některé důležité fakty.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...