Ondřej Habr: astrologův pátek 14.2.2020 – Korouhvička

Luna ve Štíru v opozici s Uranem v Býku hned ráno zajistí razantní rozjezd událostí. Po nás se bude chtít, abychom se uměli bez přípravy a kvalitně rozhodnout. Nepůjde jen o denní program, ale bude se jednat o plány na několik dnů až týdnů. Možná k rozhodnut nebude dost podkladů nebo času. A rozhodně nepůjde o to, kterou nohou vstát z postele 

Venuše v Beranu v kvadrátu s lunárními uzly v Raku a Kozorohu může i dnes působit značně labilně program a od něj se odvíjející budoucnost se mohou dost zásadně měnit. Často se bude reagovat na něco z minula. Představme si větrnou korouhvičku.

Jupiter v Kozorohu doslova doplouvá do sextilu s Neptunem v Rybách. I nám postupně dochází o čem jsou ty letošní životní situace a procesy jakožto i naše úloha v nich. Zjistí to každý, kdo se na chvíli uklidní a přestane něco vymýšlet. Koneckonců je tu i doba, ve které chceme rozumět hlubší podstatě dění, snad proto, abychom mohli za měsíc a něco v tomto smyslu přijmout kvalifikovaná rozhodnutí až se Jupiter v Kozorohu sejde v Plutem.

Slunce ve Vodnáři v polosextilu s Plutem v Kozorohu bude zažívat zdánlivě nevysvětlitelné vnitřní tlaky. Jako by promlouvaly ještě nepojmenované a snad i nepovšimnuté povinnosti. Tím, že na tlaky zareagujeme, tyto povinnosti zřejmě přijmeme a na další období vezmeme za své. Couvnout a nebo zpracovat téma lze pokud pochopíme, o co tu jde a uvědomíme si, jaká úloha nám byla přiřčena.

Dneska se tak lze setkat s mnoha nápady, možnostmi, indiciemi, půjde se do něčeho ponořit, vnořit, vskočit do tématu a rozjetého vlaku, a to už klidně zrána.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...