Astrologův pátek 19.2.2021 – Nová skutečnost se Sluncem v Rybách

Události dostaly jiný rozměr. Před očima běží stále stejný film, ale vyvolává v nás jiné pocity. Jsme za vodou, tedy pardon, za sloupcem vody, skrze který hledíme. Hrnou se dotazy po smyslu toho, co se děje. Chceme vědět proč, potřebujeme znát souvislosti. Přáli bychom do všeho vidět, ale zjišťujeme, že vidíme spíš odraz než události samé. Ano, jsme tu dobře. Slunce je ve znamení Ryb a tak si na uskutečnění plánů budeme muset počkat. Akcím a aktivitám voda překážky neklade, jen zpomaluje. Zato věc, úkol a přání se uskuteční až tehdy, když budou z několika stran vhodné podmínky. Straku v hrsti nemáme, ale pomalu se zjišťuje, co se musí stát nebo co je třeba udělat.

Luna v Býku s Marsem a Uranem je v zásadním rozporu s vodnářskými planetami. Vnější i vnitřní konflikty samopochopitelně trvají, ale už je neřešíme tak ostře a naléhavě. Touhy nejsou o nic menší, jen je nedáváme tolik najevo. A vlastně se teprve orientujeme v nových podmínkách.

Znamení Ryb, v němž se aktuálně nachází Slunce je o očistě ducha, duše a myšlenek. Měli bychom se postupně zbavovat těch úkolů, kt. dál už nechceme a současně se vrátit k tomu, co je silné, důležité a podstatné. A tak se nám věci, procesy a lidé budou tak trochu nebo i víc vracet. Jděme za tím, co se osvědčilo.

No a ve vnějším světě nám praktické záležitosti nebudou moc fungovat, snáz se dostaneme pod tlak a nebo budeme útočit na jiné. Venuše ve Vodnáři je v kvadratuře s Marsem v Býku. Pro tato dvě znamení aspekt představuje konfrontaci snů a skutečnosti, představ a reality, plánů a jejich uskutečnění. Nic není ztraceno, jen je potřeba se podívat na to, jak by to šlo jinak a jinudy. Cesty tu jsou.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...