Ondřej Habr: astrologův pátek 15.5.2020 – Nálezy

V horoskopech by nás měl zajímat trigon mezi Sluncem v Býku a Jupiterem v Kozorohu. Ukazuje se tu nezbytnost velkorysosti, porozumění a pochopení k tomu, abychom mohli jít dál. Především bychom si je měli projevit sami sobě. Nejsme dokonalí a drobné konflikty jsou jen ukazatelem cesty v proudu našeho života. Je tu čas a prostor na detaily, k doladění. K dostudování a uvědomění si. Někomu se teprve nyní složí mozaika zážitků a ponaučení z minulých dnů. Možná také pocítíme, že jsme sami, aspekt zaútočí na naše témata nepochopení a nepřijetí ze strany lidí okolo a světa vůbec jako takového. Na té vyšší rovině opět vidíme, že v důležitých situacích nezáleží tolik na mínění jiných lidí jako na tom, jak sami dovedeme sebe podpořit. Měli bychom si tedy věnovat čas. Nespěchat na rozhodnutí. Projít si všechny okolnosti a souvislosti a prozkoumat své srdce, je-li připraveno na naše záměry. Jako v zrcadle nám prolétnou naše poslední činy a aktivity a my budeme mít možnost je vidět s odstupem.

Luna ve znamení Ryb s sebou vždy přináší nejen tolik oblíbený ponor do hlubin, ale i recyklaci nepochopených a nezpracovaných záležitostí. Snad bude nyní čas k tomu, abychom se jim mohli věnovat. V Rybách je i Mars a tak je tu naděje, že i tyto spodní proudy dovedeme zvládnout. Možná při tom všem přijdeme na to, proč se chováme určitým způsobem. Možná objevíme i podvodní skaliska, která ukazují na témata možných ztroskotání. Pracujme s nimi, všímejme si jich!

Pokud se uvolníme, může sextil Luny s Uranem v Býku přinést nové a potřebné pohledy na naše procesy nebo aspoň nespecifickou naději. Kvadrát Luny s Merkurem v Blížencích zase ukáže na nutnost hledání nových způsobů vyjádření myšlenek a vizí, těm starým už nemusí nikdo rozumět. Neváhejme se během dne aspoň trochu ztratit a zapomenout, může to být v jistých momentech přínosné, dá se tušit, že přitom naopak něco důležitého najdeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...