Ondřej Habr: astrologův pátek 26.6.2020 – Vlastní úkoly v procesu dokončení

Dnes už by měly být znát účinky na přímo jdoucí Venuše. Cílevědomý pohled v oku a potřeba někam jít, něčím se zabývat, něco tvořit a něco prosazovat jsou základem.

Mars vstupuje na poslední stupeň Ryb a je to znát. Z nedozírných hlubin se derou útržky, kusy neusazených událostí, nepřijmutých faktů, nezpracované reality. Tohle se moc ovlivnit nedá. O něco více můžeme ovlivnit úroveň zvládnutí těchto setkání s podvědomím. A o co bychom se měli pokusit, je vybrat správný proces, ve kterém toto budeme řešit. Kde, s kým a při jaké příležitosti. Každopádně je tu prostor na hluboké rozhovory, silné prožitky a zásadní vyjádření. Pro nedočkavce, Mars bude v Beranu v neděli. Užívejme si ještě proto chvíli čas prázdnin, které nám Mars nadělil. Nespěchejme a pomalu, klidně udělejme to, co je potřeba. To jsou ty správné rytmy.

Luna v Panně je taková zdatná. Nebo aspoň se zdatně tvářící. Na jednu stranu svádí ke klišé Vše je jak má být (tady pozor na prokrastinaci!), na druhou stranu, pokud je zadaný úkol, snadno se do něj bez vytáček pustíme. Takže volba je jasná. Díváme se, co stojí proti nám a co je potřeba zvládnout. Vymezíme pole, zvolíme zbraně. A za chvíli je problém vyřešen. Kdo si přivstane, najde Lunu v příznivém trigonu s Uranem, a to to bude svištět.

Přesto je dnešní den hlavně o uzavírání a dokončování. I když elánu a nápadu je spousta, soustřeďme se na to, aby po nás zbyl dobrý dojem, pocit a vyřešené záležitosti.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...