Originální Empire Hall v pražském Slovanském domě ve stylu Art Deco

Empire Hall ve Slovanském domě Vás zve na dech beroucí výlet do začátku 20. století. Nechte se okouzlit nově zrekonstruovanými prostory Art Deco v pražském Slovanském domě, jejich šarmem a elegancí. Slovanský dům, který se nachází v samém centru Prahy, je již od svého dokončení v roce 1797 místem pořádání významných společenských a obchodních akcí.

V prostorách Empire Hall můžete uspořádat jak korporátní, tak společenské akce, včetně svateb. Nechte se přenést do vznešené éry 20. století. Nově zrekonstruované prostory ve stylu Art Deco Vás okouzlí svou nezapomenutelnou atmosférou, elegancí a stylem. V Empire Hall zažijete jedinečnou atmosféru doby, jejímž zosobněním byl slavný Great Gatsby. Přijďte strávit nezapomenutelný večer poslechem živé hudby na jazzových koncertech. Kouzlo, půvab a jedinečná atmosféra Empire Hall Vás přinutí vrátit se zpět.

S více než 1600 m2 nádherných prostor v historickém Slovanském domě nabízí Empire Hall perfektní místo pro galavečeře, svatby, konference, společenské akce či firemní setkání. Tým zkušených profesionálů zajistí, aby Vaše akce proběhla hladce a bude věnovat pozornost všem detailům.

Kapacita prostor Empire Hall ve velkém a malém sále a na galerii je až 950 osob. Lze využít celé venue nebo je rozdělit na několik menších prostor, včetně galerií. Ve velkém sále je nově naistalována profesionální osvětlovací a zvuková aparatura. Elegantní foyer o ploše 300 m2 přímo před velkým sálem se nejčastěji využívá pro catering, jako prostor pro přestávky na kávu při konferencích nebo místo pro welcome drink před společenskými akcemi.

www.empire-hall.cz

You may also like...