Panasonic vybavil zobrazovací technikou hotel NH Collection Olomouc Congress

Hotel NH Collection Olomouc Congress je ideálním místem nejen pro ubytování, ale i pro pořádání společenských a kongresových akcí. Hotel nabízí 12 konferenčních místností s celkovou kapacitou 1600 účastníků. Všechny sály disponují denním přístupem světla a jsou vybaveny nejmodernější audio-vizuální technikou. V prvním patře se nachází celkem 11 konferenčních místností s Wi-Fi a LAN připojením. Před každým ze salónků je umístěn zobrazovač s interaktivní navigací. Dále zde naleznete dvě konferenční recepce, rozlehlé foyer a v 8 salóncích je venkovní terasa. V přízemí je hostům k dispozici VIP Lounge salonek pro 12 osob.

Díky své velikosti a zázemí je největší sál EVROPA vhodný pro pořádání přednášek a kongresů, společenských akcí, plesů, koncertů nebo gala večerů. Velké sály MADRID a OLOMOUC je možné rozdělit do několika menších sálů v libovolných kombinacích. Tyto sály jsou navzájem oddělitelné zvukotěsnou mobilní stěnou, mají vlastní prezentační vybavení a také samostatné terasy. Svou dispozicí jsou vhodné zejména k pořádání menších firemních akcí a školení.

NH Collection Olomouc Congress je celosvětově nejlépe hodnoceným hotelem v rámci NH Hotel Group.

Technologické řešení

Technologické vybavení NH Collection Olomouc Congress hotelu je výsledkem více než dvouleté spolupráce mezi majitelem hotelu, architektem a designerem audio-vizuálních technologií. Velké množství displejů a projektorů podtrhuje jedinečnost tohoto hotelu, nejen v tomto regionu, ale i v celé České republice. 

Profesionální displeje informují návštěvníky a dotváří atmosféru

Různá škála velikostí profesionálních displejů Panasonic v nativním rozlišení 4K s dostatečným jasem pro použití ve světlých prostorách plní funkci jak informačních panelů před jednotlivými konferenčními sály, tak i funkci televizorů pro navození atmosféry v hotelové restauraci a v lobby baru. V designové restauraci jsou umístěny 2 profesionální displeje s úhlopříčkou 86″. Jako informační panely pro snadnou orientaci návštěvníků v předsálích a v hotelovém lobby slouží 43″, 50″, 55″ a 65″ zobrazovače.

Unikátní širokoúhlá projekce v hlavním sále EVROPA

Instalované projekční řešení je maximálně variabilní. Širokoúhlá projekční stěna je složena ze 4 projektorů Panasonic PT-RZ990 a umožňuje použití jednoho obrazu přes celou šíři projekční plochy nebo rozdělení obrazu do jednotlivých segmentů.

Díky použité serverové technologii dovolující libovolné uspořádání promítaného obrazu, získal tento sál maximální variabilitu a možnost uspořádání konferenčního sálu. Použité objektivy ET-DLE020 s ultra krátkou projekční vzdáleností umožňují přednášejícímu stát přímo před projekčním plátnem, aniž by se jeho stín objevil v ploše promítaného obrazu.

Kladli jsme důraz na to, aby dodaná projekční technika byla na špičkové úrovni a nenarušila, ale naopak podtrhla moderní design hotelu. Panasonic byl schopen naše požadavky splnit a dodal řešení, díky kterému vznikl technologicky i vizuálně unikátní prostor,“ uvedl generální manažer hotelu NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek.

You may also like...