Peter Sagan, muž, který vyhrál třikrát za sebou mistrovství světa

Praha – Na oslavu svých tří vítězství – Richmond, Doha a Bergen se slovenský profesionální cyklista Peter Sagan rozhodl vydat medaile se svým portrétem a cyklistickými prvky.  Speciální tisková konference s Peterem Saganem, kde byla zlatá medaile pokřtěna, proběhla v Praze 29.4.2019. Medaile jsou číslované a každá z nich má svůj certifikát. Majitel této medaile bude pozván na osobní setkání s Peterem Saganem. Unikátní medaile, kterých je jen 100 kusů exklusivně prodává společnost TrustWorthy Investment CZ a.s..

Tisková konference se křtem medaile se uskutečnila v Praze, právě díky společnosti TrustWorthy Invesment CZ a.s.. Díky exklusivní spolupráci s Peterem Saganem, proběhla tisková konference v luxusním hotelu Le Palais za účasti medií z celé Evropy. Peter Sagan je velice časově vytížen a mít možnost osobního setkání je pro každého novináře velkou událostí. Každý z přítomných se mohl zeptat na novinky z Peterova života a sportovní kariéry. Za doprovodu předsedy představenstva společnosti TrustWorthy Investment CZ a.s. Michala Spurného se všichni seznámili s parametry zlaté medaile a každý se mohl osobně s medailí i Peterem Saganem seznámit.

Foto: Petr Brodecký

V dnešní době, kdy všechny věci podléhají rychlé spotřebě je těžké najít produkt, který by uměl uzamknout emoci i pro budoucí generace,“ říká předseda společnosti TrustWorthy Investment CZ a.s. Michal Spurný. „To, že vyhrajete třikrát po sobě mistrovství světa je úžasná věc a je třeba ji uchovat na dlouhou dobu. Zlato jako uchovatel hodnoty plní přesně takové očekávání, proto se medaile razila z ryzího kovu,“ říká Spurný.
Slavnostní setkání majitelů zlaté medaile má sloužit jako velké poděkování všem klientům, kteří vnímají její význam a zhodnocení do budoucna. „Za každým úspěchem je vždy třeba poděkovat i fanouškům, kteří mě podporují, je mi ctí, že mám tak velkou podporu po celém světě, a těším se na osobní setkání,“ říká Peter Sagan.

Peter Sagan na sociálních sítích:
Twitter https://twitter.com/petosagan?lang=cs
Instagram https://www.instagram.com/petosagan/?hl=cs
Facebook https://cs-cz.facebook.com/PeterSagan/
WWW https://www.petersagan.com/

Pamětní zlatá medaile „Peter Sagan
• Materiál Au 999/1000
• Provedení Proof like
• Hmotnost 184,9 g
• Náklad 100 ks
• Autor Peter Sagan

You may also like...