Podzimní svatba v restauraci v centru Prahy jde stihnout i na poslední chvíli

Rozhodli jste se pro svatbu na poslední chvíli? Láká vás podzim a nechcete čekat? Nejraději byste si své ano řekli v samém centru Prahy. Máme pro vás tipy, kde to stihnete do konce roku.

Terasa U Prince – Celoroční terasa s tím nejkrásnějším výhledem, který Praha nabízí. Obřad může proběhnout v nedaleké Staroměstské radnici nebo přímo oddávající dorazí na Terasu U Prince o pokochá se jedním z 15. nejhezčích výhledů společně se svatebčany. Kapacita velké terasy je 70 osob a té malé 30 osob. V případě zájmu lze propojit oba prostory. Kdo chce exkluzivní svatbu nad střechami historické Prahy, je Terasa U Prince tou správnou volbou.


La Veranda
– elegantní restaurace s francouzsko-italskou kuchyní kousek od Pařížské ulice nabízí útulné domácí prostředí s neskutečně milou obsluhou. Restaurace disponuje dvěma patry a lze zde uspořádat svatební obřad i hostinu. Vše na jednom místě v luxusní části Prahy.


Jilská Palace Hall
– nově otevřený prostor v historickém centru stověžaté Prahy. Svatební hostina i obřad samotný lze právě zde. Až 120 osob si může užít jedinečný romantický zážitek, kde nechybí možnost ubytování.  Jilská Palace Hall je totiž součástí komplexu hotelu Iron Gate.

 


La Bodeguita del Medio – kubánský podnik v centru Prahy není jen restaurací, barem a klubem. Také jedinečným místem, kde lze uspořádat svatbu s obřadem a hostinou. To vše v kubánském stylu. Přeneste svou svatbu na Kubu, nebude litovat nikdo z přítomných.

You may also like...