Poetika spustí jedinečnou show na náměstí Republiky

Mladá česká popová skupina Poetika plánuje na 20.října 2019 doposud největší vystoupení ve své tříleté historii. Na koncert ve specifických prostorech na náměstí Republiky v historickém centru Prahy má nachystanou jedinečnou show, kterou doposud na žádném jiném festivalu neprezentovala.

Akce bude atypická nejenom prostorem, ale i pojetím. Po hodinovém vystoupení, které bude začínat v 16 hodin a bude pro návštěvníky zcela zdarma, pokračuje odpolední program skupiny setkání s fanklubem v prostorách internetové kavárny, herny a chillzóny Zetko v obchodním domě Kotva, kde bude také možné od tohoto data vyzkoušet a popř. zakoupit merch skupiny. Kapela zde má naplánovánu pokoncertní autogramiádu spojenou s focením. Poetika Zetko. show je pro kapelu speciálním zakončením letošní festivalové sezony.

Velice se těšíme na tuto speciální akci a věříme, že se na náměstí Republiky sejdou posluchači v co možná největším počtu. Samotný koncert bereme jako poděkování našim fanouškům, kamarádům a rodinám, které nás od počátku našich hudebních karier podporují a jsme připraveni na nezapomenutelné odpoledne,“ říkají shodně členové tohoto populárního uskupení z Vysočiny.

Poetika, která doposud vydala několik singlů (Zkouším žít, Každou vteřinou nebo Zrcadla), má ve své diskografii zatím pouze debutové CD Trinity. Za dobu své působnosti už ale stihla několik klubových turné mj. vyprodanou tour s kapelou Mirai či rapperem Lipo a v poslední době pracuje na novém CD, které by mělo vyjít v průběhu příštího roku. Titulní singl Múza už i s černobílým videoklipem hraje od června 2019 v českém éteru a postupně vyhrál hitparády Evropy 2, Hitrádia či chart hudební televizní stanice Óčko.

You may also like...