Posviťte si s úsporným osvětlením za každého počasí

Ať už je počasí pošmourné, nebo slunečné, s vhodným venkovním osvětlením si můžete užívat krásu své zahrady ve dne i v noci, a za každého ročního období. Se správnými svítidly navíc i ušetříte.

Osvětlení zahrady a dalších venkovních prostor kolem domu pocitově rozšiřuje obytnou plochu a navozuje pocit bezpečí. Nabízí zároveň jedinečný pohled z domu a zajišťuje i příjemnou atmosféru během letního posezení. S vhodnými odolnými svítidly však můžete úsporně svítit bez ohledu na roční období.

Mezi klíčové faktory venkovních světel patří především odolnost vůči povětrnostním vlivům a životnost. „Naše venkovní svítidla Philips LED vynikají tím, že jsou navržena s ohledem na řešení potřeb snižovat spotřebu energie a otestována tak, aby fungovala i v těch nejrozmanitějších povětrnostních podmínkách,“ říká Michael Rombouts, Business Unit Leader LED Lamps and Luminaires ve společnosti Signify.


Nová venkovní svítidla Philips LED jsou schopna odolat extrémním teplotám v rozmezí od -20 do 40 °C, silnému dešti i vlhkosti až 85 %. Díky zabudované solární technologii UltraEfficient pomáhají také snižovat spotřebu energie a náklady na bydlení. Dokážou svítit až 50 000 hodin. Mezi osvětlovací novinky patří:

  • Vysoce úsporná LED nástěnná svítidla, podstavce a sloupky Philips LED UltraEfficient Arbour energetické třídy A, které poskytují teplé bílé světlo pro venkovní prostory po celý rok, a to bez ohledu na roční období. V porovnání s LED svítidly Philips Bustan spotřebují až o 50 % méně energie.
  • Nástěnná svítidla a podstavce Philips LED UltraEfficient Solar Tyla jsou napájeny solární energií, a nabízejí dvě úrovně jasu. Ty lze automaticky spustit pomocí zabudovaného senzoru, svítidla se mohou tedy aktivovat pouze detekcí pohybu a tím využít režim úspory. Při správném množství světla vydrží svítit až pětkrát déle než solární svítidlo se senzorem Dusk.
  • Nízkonapěťový systém Philips LED GardenLink Low Voltage se skládá z reflektorů, podstavců a příslušenství a snadno se instaluje, kamkoli je potřeba. Nabízí časovač se čtyřmi světelnými režimy Dusk-to-Dawn, který pomáhá šetřit energii po celý den. Všechny výrobky této řady odolávají extrémním teplotám a vysokému slunečnímu záření i silnému dešti.

You may also like...