Prague Open Air pokračuje našlapaným hudebním programem

Během srpna a září čeká návštěvníky hudební scény Prague Open Air ještě spousta nezapomenutelných zážitků. Společně s fanoušky interpreti pokřtí nová alba, zahrají nestárnoucí klasiky, oslaví výročí nebo vystoupí v netradičních sestavách. Návštěvníci mohou tančit, zpívat a užít si zbytek léta v blízkosti svých oblíbených interpretů nebo objevit nové v Ledárnách Braník a na Občanské plovárně! Jen tady se totiž dozví, že Jezus Kristus Neexistus?, nebo to, jak být Bestiálně šťastní

Prague Open Air je letní hudební scéna, kterou táhne skvělé publikum a desítky českých i zahraničních kapel. Vyniká jedinečnou atmosférou Ledáren Braník a nově také Občanské plovárny v centru Prahy. Po celé léto tak milovníci hudby mohou vybírat z bohaté nabídky neotřelých hudebních zážitků.

Návštěvnost letošního ročníku Prague Open Air, a to jak v Ledárnách Braník, tak v naší nedávno nově otevřené druhé scéně na Občanské plovárně, překonala naše očekávání. Jsme opravdu rádi, že tolik fanoušků stále baví zajít si na živý koncert pod širým nebem a užít si v Praze pohodovou letní atmosféru. Velké díky za to patří interpretům, kteří si pro naše návštěvníky vždy připraví něco speciálního,“ komentuje za organizátory letošní rozjetou sezónu Tomáš Staněk.


Srpen a září pokračuje s našlapaným programem

I nadcházející dva měsíce nabídne Prague Open Air hudebním fajnšmekrům koncerty českých i zahraničních hvězd. Počátkem srpna legendární Framus Five s Michalem Prokopem představí průřez padesáti pěti lety své tvorby. David Koller zahraje skladby ze svého nejnovějšího alba LP XXIII. Nezapomenutelnou událostí bude křest nové desky Jezus Kristus Neexistus? kapely J.A.R., která je oslavou třiceti tří let této české funkové smrště. O keltsko-punkovou jízdu se postarají bostonští Dropkick Murphys. Vypsaná fixa zahraje legendární desku Bestiálně šťastní od začátku do konce a Poletíme? pokřtí se svými věrnými fanoušky vůbec první bestofku! Český hudebník, producent a rapper 7krát3 chystá ke konci srpna koncert, který se již nebude opakovat.

Na začátku září se pak po dlouhých osmi letech vrátí do Prahy The Cinematic Orchestra, ikona britské nu-jazzové a elektronické hudby. Další skvělý mejdan připraví PSH s live band a oblíbení UDG odehrají na Plovárně jediný letošní pražský koncert. I v září se bude křtít, a to album Renneho Danga s názvem Navzdory. Xindl X na Prague Open Air oslaví patnáct let svého muzikantského života a fanoušci zažijí na vlastní oči a uši návrat Michala Penka na scénu po dvaceti devíti letech.

Mnoho koncertů se blíží vyprodání, doporučujeme s koupí vstupenek neotálet. Vstupenky a program na Prague Open Air jsou dostupné na www.pragueopenair.cz nebo na www.goout.net.

You may also like...