Právnická firma Wilsons je dalším nájemcem budovy The Flow Building

Nezávislá právnická firma Wilsons podepsala nájemní smlouvu na 800 metrů čtverečních kancelářských prostor v The Flow Building. Budova na Václavském náměstí, jež byla postavena developerskou společností Flow East, je jedním z nejpůsobivějších příkladů moderní udržitelné architektury v Praze. Wilsons se do svých nových prostor ve vysoce poptávaném projektu přestěhují ve 3. čtvrtletí roku 2021.

Nové sídlo Wilsons se bude nacházet ve čtvrtém patře budovy. Aktuálně zde probíhají fit-outy prostoru uzpůsobující jej na míru českému týmu. Zaměstnancům bude k dispozici prostorná recepce a společné prostory The Flow Building, včetně lounge Flow Zone a střešní terasy budovy s ohromujícím výhledem.

Wilsons poskytují právní služby v oblastech realit, bankovnictví a financí, korporátního práva, řešení sporů a dalších. Pobočky mají v Praze a v Bratislavě a zaměstnávají přes 35 právníků z České republiky, Slovenska i zahraničí. Společnost také zastupovala developera Flow East v procesu všech jednání o pronájmech v The Flow Building.

„Těšíme se, až se do našich nových prostor budeme moci přestěhovat,“ říká Bryan Wilson, partner společnosti Wilsons. „Díky spolupráci se společností Flow East na všech vyjednáváních o pronájmech jsme měli možnost vidět, jak vysoký je zájem o tuto jedinečnou stavbu. Nyní i my sdílíme nadšení společné všem budoucím nájemcům spojené se stěhováním do budovy. Krása, udržitelnost i zdravé prostředí pro náš tým – The Flow Building nabízí všechno.“

„Wilsons dobře znají všechny nejmodernější prvky a výhody, které The Flow Building svým nájemcům poskytuje,“ říká Petr Červený ze společnosti Flow East. „Díky elegantnímu modernímu designu a udržitelným prvkům, jež byly oceněny akreditací BREEAM na nejvyšší úrovni ‚Outstanding‘, na Václavském náměstí vznikla opravdu výjimečná budova. Nemůžeme se dočkat, až přivítáme Wilsons a další nájemce na jejich nové adrese.“

The Flow Building je unikátní díky své kontinuálně zakřivené skleněné fasádě, která do jedné z nejznámějších pražských lokalit přináší nový designový prvek. Jde také o první budovu v České republice, která v souladu s aktuálním certifikačním schématem získala prestižní ocenění BREEAM na úrovni „Outstanding“. S celkovou rozlohou více než 15 000 metrů čtverečních kancelářských prostor a 6 000 metrů čtverečních maloobchodních ploch představuje The Flow Building v portfoliu developera Flow East, jehož specializací jsou rekonstrukce prémiových historických budov i moderní výstavba, významný milník. Díky své architektonické významnosti, udržitelným funkcím a vynikající dostupnosti v samém srdci Prahy je budova jednou z nejžádanějších komerčních nemovitostí ve městě.

Foto: Jiří Šebek

You may also like...