Prémiový rum Ron de Jeremy mění název na Hell or High Water Rum

Prémiový rum, známý po celém světě jako Ron de Jeremy, se dočkal rebrandingu. Od poloviny dubna najdete oblíbený destilát pod názvem Hell or High Water Rum. Nový název odkazuje na obtíže, jimiž si každý z nás musí někdy projít. Globální brand One Eyed Spirits, který za rumem stojí, se pro změnu názvu rozhodl z morálních důvodů po uvěznění svého hlavního představitele Rona Jeremyho.

I na poli prémiových rumů, které získávají ocenění po celém světě, se dějí nečekané zvraty. Jeden z nich musel učinit globální výrobce One Eyed Spirits, který se rozhodl pro přejmenování své řady prémiových rumů známých pod jménem Ron de Jeremy. Společnost došla k tomuto rozhodnutí z morálních důvodů po zadržení a obvinění Rona Jeremyho, po němž byly rumy pojmenované.

Produkci prémiových a oblíbených rumů se společnost věnuje už déle než 10 let, a i proto se nechtěla kvůli Jeremyho kauze svého podniku vzdát. Vzhledem k překážkám, přes které se brand probojoval díky životní filozofii svých zakladatelů, jež se zakládá na motivaci a překonávání překážek, najdete její rumy nově pod příhodným názvem Hell or High Water. Tento anglický výraz vyjadřuje nezlomnou vůli, která stojí za každým překonáváním překážek. Každého z nás čekají v životě pády, po nichž je třeba se opět vzchopit. Rum Hell or High Water ztělesňuje právě tuto odvahu, nekonvenčnost a jedinečnost. Motto značky zní A rough journey makes a smooth rum – těžká cesta dává vzniknout jemnému rumu. Připijte si i vy na nové začátky rumem Hell or High Water. Můžete si vybrat jednu ze tří variant – Hell or High Water XO Rum, Hell or High Water Reserva Rum nebo kořeněnou verzi Hell or High Water Spiced.

Všechny lahve Hell or High Water rumu pořídíte od dubna na webu www.1er.cz od 679 Kč za 0,7 l.

You may also like...