Projekt Měníme svět pohybem slavil úspěch a vyhlašuje nový ročník

Projekt MĚNÍME SVĚT POHYBEM, který organizuje Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy společně s Balance Club Brumlovka, zvítězil v kategorii Vzdělávací instituce ankety GALAFIT 2024. Letošní rok je termín na zasílání projektů 7. dubna. Finále se uskuteční 17. května v Praze a vítězné projekty si mezi sebe rozdělí finanční odměnu ve výši 100 000 Kč.

Přestavujeme Galafit 

Galafit je první a jediná česká anketa, která oceňuje jednotlivce a organizace, kteří významně přispívají a stávají se vzorem v oblasti fitness a zdravého životního stylu. Vítězi ankety se v letošním roce stali Petr Havlíček v kategorii Fitness osobnost, Tereze Linhartová v kategorii Fitness sportovec, Andrea Voříšková v kategorii Fitness influencer, Fitness centrum Báry a Hanky Šulcové v kategorii Aerobik, Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře v kategorii Inovativní přístup a projekt Měníme svět pohybem Fakulty tělesné výchovy a sportu a Balance Club Brumlovka v kategorii Vzdělávací instituce. „Vítězství nás velmi překvapilo, a o to více si ho vážíme. Moc děkujeme všem partnerům, že nás podporují. Ale velké poděkování patří studentům, kteří své projekty posílají. Bez nich by projekt nemohl existovat. Pevně věříme, že letos přijdou zajímavé a inovativní nápady,“ říká proděkan Aleš Vlk z FTVS UK.

Měňme svět pohybem

Projekt Měníme svět pohybem hledá nejlepší studentské nápady v oblasti zdravého životního stylu, pohybu a sportovních aktivit. Zatímco v loňském roce byla soutěž zacílena na studující z Univerzity Karlovy, v roce 2024 se projektu mohou zúčastnit studentky a studenti bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů všech vysokých škol v Česku. „Podporovat studenty, mladou generaci fitness a wellness profesionálů nám dává dlouhodobě smysl pro zajištění trvalého přísunu odborníků, kteří se starají a budou starat o fyzické a duševní zdraví široké populace. Propojení akademické sféry FTVS UK s naším know-how je v našem oboru unikátní a budeme rádi inspirací. Nově s možností zapojení studentů ze všech vysokých škol v České republice, což dává celému projektu národní rozměr, “dodává Petra Tyrpeklová, General Manager Balance Clubu Brumlovka, který je partnerem projektu.


Neváhejte, přihlaste se!
 

Letošní rok je termín na zasílání projektů 7. dubna. Došlé návrhy hodnotí nezávislá porota, která vybere šest nejlepších projektů. Finále se uskuteční 17. května v Praze v moderních multifunkčních coworkingových prostorech Flexi Beta v centru lokality Brumlovka. Vítězné projekty na prvních třech místech si mezi sebe rozdělí finanční odměnu ve výši 100 000 Kč.

Partnery letošního ročníku jsou KPMG, DECATHLON, IOCB TECH, MATTONI, PUMA a mediálním partnerem je týdeník EURO. Více informací o letošním ročníku najdete zde.

You may also like...