Protagonisté 50 ODSTÍNŮ! – muzikálové parodie divadla DRB se vydali do sexshopu

Když šťavnatý muzikál, tak pořádné odvážné rekvizity i kostýmy. Výběr rekvizit pro výjimečné představení 50 ODSTÍNŮ! (premiéry proběhnou 22. a 23. listopadu) zavedl představitele hlavních rolí, company i realizační štáb do výjimečného prostředí: pobočky SEXSHOPcz na Karlínském náměstí v Praze.

Ne nadarmo je u chystaného představení uvedeno: „Do 18 let na vlastní nebezpečí„. Stejně jako kniha i film, je také muzikálová parodie pocházející z Broadwaye pořádně peprné sousto. „Ale jinak než by diváci, a hlavně divačky možná čekali,“ říká ředitelka DRBu Romana Goščíková. „Děláme si z 50 odstínů pořádnou srandu, takže věřím, že ho ocení čtenáři a čtenářky, kterým román nic moc neřekl. Třeba jako mně. Ale i ten, komu se kniha nebo film líbily, si myslím přijde na svoje. Známý děj i hlavní postavy prostě uvidí v úplně novém světle.“

Divadlo Radka Brzobohatého získalo licenci na uvedení muzikálu 50 ODSTÍNŮ! exklusivně pro ČR. Děj a taneční čísla doprovodí živá hudba.

Lukáš Burian, režisér: „Profilujeme se jako divadlo fenoménů a román i všechno, co se kolem něho strhlo, rozhodně fenoménem je. Takže pokračujeme v umělecké lince, kterou jsme si stanovili. 50 ODSTÍNŮ! je kus, který má diváky hlavně pobavit. Nečekám, že by tady jeho obsah tolik popichoval, jako v prudérní Americe. Spíš bych v našich končinách sázel právě na tu ochotu diváků zpracovat šťavnatý obsah. Zároveň bych ale byl moc rád, kdyby to přese všechno, co se bude na jevišti dít, a z čeho se můžete červenat až za ušima, bylo přestavení o lásce. A aby si diváci ten pocit odnesli domů společně s pocitem, že se fakt zasmáli a uvolnili. S tím bych byl spokojený a tenhle cíl také všichni kolem představení společně sledujeme.

Ve čtvrtek 31. října odpoledne si Divadlo Radka Brzobohatého vybralo důležité rekvizity a kostýmy z kamenného obchodu SEXSHOP.cz na Karlínském náměstí.

Tomáš Koubík – majitel Sexshop.cz – ke spolupráci dodává: „S potěšením jsme pomohli přivést na česká divadelní prkna tento muzikálový projekt. Navíc představení vycházející z tak populárního románu, jakým 50 odstínů je. Krásně se tu potkává umění a téma erotiky, která je prostřednictvím erotických pomůcek naší doménou. Veškeré erotické pomůcky a erotické prádlo použité v představení je z našeho eshopu Sexshop.cz. Pomůcky použité v muzikálu si mohou diváci prohlédnout přímo v divadle a navíc se mohou při vybraných představeních těšit na překvapení. Věřím, a to je nejdůležitější, že se při tomto muzikálovém kousku všichni dobře pobavíme.

Foto: Divadlo Radka Brzobohatého

Chcete uniknout z nudného života plného stereotypů ve všech oblastech, zažít něco výjimečného neobvyklého…? Začtěte se do románu a nechte se vést… O tom, že realita může být naprosto jiná než představy, se přesvědčí nejen Anastasie, ale i členky čtenářského klubu, k nimž se dostala ta magická kniha – román Padesát odstínů šedi

Autor: Amanda B. Davis, Albert Samuels, Joseph Shelton, Ashley Ward, Dan Wessels
Hudba: Amanda B. Davis, Albert Samuels, Joseph Shelton, Ashley Ward, Dan Wessels
Překlad:  Adam Novák
Režie:       Lukáš Burian
Hudební nastudování:   Matěj Voda a Petra Škorpíková
Choreografie:                     Linda Fikar Stránská a Andrea Straková
Scéna, kostýmy:                 Aleš Valášek
Hrají:                                     Přemysl Pálek, Charlotte Doubravová / Kateřina Bohatová, Kateřina Pechová /Kateřina Král’ovská, Romana Goščíková / Michaela Zemánková, Vanda Károlyi / Tereza Nekudová, Miroslav Hrabě / Ondřej Černý, Eliška Kenclová / Markéta Šandová, Evžen Bočkor, Jan Fanta / Jakub Sedláček
Hudební spolupráce: Ladislav Beneš, Jožo Mikulka, Jakub Koláček, Matěj Voda

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...