Protagonisté muzikálové show We Will Rock You mrzli na ledě

Premiéra dlouho očekávaného muzikálu WE WILL ROCK YOU se blíží a přípravy jsou v plném proudu. A režisér díla Petr Novotný své svěřence vůbec nešetří. Kvůli natáčení záběrů pro projekci, která bude součástí muzikálové show na obrovském plátně, je nahnal na led. Mrznout museli i představitelé hlavních rolí Jan Kopečný nebo Petr Kutheil.

Muzikálová show, která tu ještě nebyla. To je světová rocková muzikálová senzace s největšími hity skupiny Queen WE WILL ROCK YOU. A produkce show, která se poprvé představí již 18. dubna v pražské Tipsport areně, dolaďuje poslední detaily. Nyní přišlo na řadu natáčení záběrů speciální projekce, kterou si diváci budou moct během představení vychutnat na obřím plátně, která se bude nacházet za scénou.

Část natáčení probíhalo v AFI Karlín a následně celý den v pražské TipSport Areně na ledové ploše a to kvůli tomu, že se natáčelo na termo kamery. Na vše dohlížel režisér show Petr Novotný, který své svěřence rozhodně nešetřil. Ti totiž na ledové ploše doslova mrzli.

“Byla tam opravdu zima, ale naštěstí jsme měli k dispozici deky a během pauz jsme se mohli zahřát. Bylo to náročné, ale užili jsme si to a myslím si, že výsledek bude famózní,” říká představitel Galilea Jan Kopečný.

Hůř dopadl zpěvák Johnny Rose. Část natáčení totiž probíhalo i v běžně nepřístupných chodbách TipSport Areny, které svým charakterem doplňují potřebnou atmosféru záběrů. Právě on totiž v tmavých chodbách přehlédl zeď a narazil do ní tak, že měl lehký otřes mozku a musel vyhledat lékařskou pomoc. Naštěstí je již ale v pořádku.

Kromě již zmíněných pánů se natáčení zúčastnili i Petr Kutheil, Jan Franta, Veronika Vyoralová nebo Markéta Procházková.

Jak dopadl výsledek natáčení projekce se můžete přesvědčit již 18. dubna, kdy v pražské Tipsport areně proběhne premiéra muzikálu. V prodeji jsou již ale i lístky na představení v Ostravě či v Brně. Premiéra ani další představení se pro tuto chvíli zatím neruší a vstupenky jsou stále v prodeji.

Termíny:

  1. 4. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 14:00
  2. 4. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 19:00 (SLAVNOSTNÍ PREMIÉRA)
  3. 4. 2020 – OSTRAVA, Ostravar arena, 14:00
  4. 4. 2020 – OSTRAVA, Ostravar arena, 19:00
  5. 5. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 14:00
  6. 5. 2020 – PRAHA, Tipsport arena, 19:00
  7. 5. 2020 – BRNO, DRFG Aréna, 14:00
  8. 5. 2020 – BRNO, DRFG Aréna, 19:00

Obsazení:

Galileo – Kopečný Jan, Pecha Peter
Scaramouche – Procházková Markéta, Vyoralová Veronika
Britney – Kutheil Petr, Pecha Peter, Fanta Jan
Oz – Gabrišová Andrea, Martinková Tereza
Killer Queen – Nývltová Kamila, Nosková Michaela
Khashoggi – Josef Bohouš, Adam Lukáš
Buddy – Rose Johnny

WE WILL ROCK YOU je rockový muzikál, který na základně písní skupiny Queen napsal Ben Elton, měl premiéru již v roce 2002 v Londýně a setkal se obřím diváckým ohlasem. Ihned po premiéře se stal doslova senzací a nadšení diváci plnili divadlo dlouhých 12 let, během kterých se odehrálo přes 4.600 představení.

You may also like...